| georgianaanonim1 a întrebat:

Cum scap de celulita de pe burta?
Helpp

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pe langa sala miscare incearca si un produs de calitate cu L-carnitina, un aminoacid despre care se spune ca transforma testul adipos in energie pe care o consumi in timpul exercitiilor de la sala, de ex. cele cardio.
Se ia cu 30 de minute inainte de antrenament, recomand carnitina lichida.

| Elena1f a răspuns:

Am avut și eu și e f urâtă! Pai cu o dietă strictă și puțin sport poti scapa în câteva luni de ea! Eu începusem o dietă și am inceput sa merg la Sala și după câteva luni am scăpat de problema. Mai fac sala și acum este foarte bine să faci sala! Sper ca ti-am fost de ajutor! ❤