| Yollanda;x a întrebat:

Cum pot sa scap de celulita de pe burta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| OanaG a răspuns:

Incearca o crema, eu folosesc "Supliform" dupa ce ma dau pe picioare...ma infasor in folie alimentara[d`aia transparenta" fac putina miscare pana transpir sau ma bag la caldura intr-o paturica.

In 2 saptamani vei obtine rezultatele dorite. In acest timp trebuie sa papi si multe fructe, legume ca degeaba o folosesti daca papi nesanatos *:

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Sa faci masaje anticelulitice cu creme speciale, preferabil la un salon, si sa mananci mai sanatos (fara dulciuri, grasimi, sucuri carbogazoase, etc.). Numai bine! Bafta!winking

| stefanradu a răspuns:

Salut Yollanda,
Am scris un articol interesant despre cum poti sa dai jos BURTA si sa obtii un abdomen plat si definit. Il gasesti aici:
http://hunkbody.ro/da-burta-jos-partea-1/
Spor!