| sonia7026 a întrebat:

Cum scap de celulita de pe burta si picioare?

Răspuns Câştigător
| nicole96 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=zoJQOapc9cY&feature=related
Le-am incercat sunt chiar eficiente!

3 răspunsuri:
| Lacoste a răspuns:

Buna.Foloseste zat de la cafea,maseaza-ti zonele cu celulita in fiecare zi cu zat de cafea,il poti combina cu ulei de masline.Fa si exercitii pentru picioare, fa abdomene, alearga.

| WooppS a răspuns:

Pei depinde ce varsta ai si ce regim de macare ai...da cel mai bine se scapa de surplusuri facand sport ca de ex alergatu', este cel mai bine si cel mai sanatos...multi din cunoscutii mei au scapat de excesele de grasime facand sport si tinand un regim adecvat

| Katty009 a răspuns:

Cumparati revistra bravo girl de luna asta si sunt acolo multe metode.