| Monica37528 a întrebat:

Vreau sa scap de celulita
Ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| NH4OH a răspuns:

Sport și o alimentație sănătosă.
Poți face acasă squats, ar ajuta ca exercițiu fizic. Pe zi ce trece din ce în ce mai multe să faci.
Iar ca alimentație sănătoasă nu e musai să ții regim, dietă. Pur și simplu, atunci când ți-e foame, gândește-te la dorința ta de a scăpa de celulită și evită să mai bagi carne de porc, vită, grăsimi, multă pâine. Încearcă să-ți faci salate fresh de fructe, legume. Evită prăjelile, categoric!
O să se vadă rezultate ușor vizibile chiar și într-o lună. Spor la muncă.
În cazul în care ai un fund bombat de la mama natură, e normal să ai câteva semne de celulită, mai ales când mergi, ba chiar și atunci când stai ce se pot continua ușor pe picior.
Fundă?

2 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Sport + nu mai bea altceva in afara de apa si nu mai manca nimic facut cu zahar, faina orez sau cartofi.

| Monica37528 explică:

Da,am un fund bombat laughing