| maya_4030 a întrebat:

Vreau sa stiu cine spune cum sunt raspunsurile? eu n-am bifat nici o casuta pe paginile cu intrebarile mele si totusi apar cateva ca si bifate.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ca multi nici nu citesc ce scrii si te bifeaza stupid, pentru aca asa a ahotarit clanul lor. De fapt unii nici nu au capacitatea intelectuala de a intelege anumite raspunsuri. Sint singurele explicatii pentru care raspunsurile pertinente, inteligente, de bun-simt si la obiect sint totusi taxate ca fiind stupide. Cu toate astea nu dispera. Zimbeste, miine va fi mai rau big grin tongue

22 răspunsuri:
| Mya a răspuns:

Nu merge sa-ti bifezi singura rasp...eu stiu, am incercat rolling on the floor), dupa ce am primit cateva de "stupid"...am vrut sa pun cateva de "inteligent", asa...ca sa fiu in balanta big grin

| Mya a răspuns:

Chiar ti-am dat laughing tare naiva mai sunt! Dar lasa, mai tarziu iti dau de "stupid" smug ca sa ma scot, ca mi-ai dat teapa... apoi sa-mi dai si tu unul, fiindca te-am crezut rolling on the floor

| borsec a răspuns:

Pai nu numai tu poti vota raspunsurile la intrebarile tale, si noi toti putem sa bifam raspunsurile de la intrebarile tale, dar numai tu poti declara raspunsul ca castigator.

| maya_4030 explică:

Eu nu mi-am votat nici un raspuns, nici pe-al meu nici pe-al altora, nu stiam cum se procedeaza pentru. ca nu vreau sa supar pe nimeni si vad ca apar raspunsuri bifate ca si stupide, multumesc.

| maya_4030 explică:

Acum am inteles, deci daca nu place cuiva mutra mea ma taxeaza, pai asa vom fi multi stupizi pana la urma ca pe careva tot il calcam pe degetele de la picioare, mvai cat am suferit cand am vazut ca mi-a votat cineva raspunsul ca fiind stupid dar de-acum gata tongue

| maya_4030 explică:

Nu sunt razbunatoare dar as vrea sa mi se spuna de ce cred ei ca sut stupide si eu care ma credeam atat de inteligenta laughing mvai mvai

| maya_4030 explică:

Am vazut ca foarte multi se chinuiesc sa dea raspunsuri foarte pompoase, in termeni foarte inalti eu mi-am zis ca daca raspund asa sa poata intelege tot omul e mai bine, ca am vazut dupa cum scriu multi ca nu prea le au cu gramatica, atunci cum sa le raspund in termeni "stiintifico-fantastici"?winking si inca ceva, raspunsuri castigatoare primesc cam tot aceiasi happy

| maya_4030 explică:

Doamne ce rai suntem, ce-mi place big grin

| maya_4030 explică:

Sau la mine happy

| maya_4030 explică:

Dar isi revin, poate mai primesc, mai stii? tongue

| maya_4030 explică:

Bro tu pe pagina mea pescuiesti puncte? normal ar fi sa le imparti cu mine dar vad ca tu nimic, nu dai nimic, zgarcitule big grin

| maya_4030 explică:

Bro, vezi ca acolo jos sunt niste cerculete in care poti sa dai click, da in cel de-al patru-lea ca nu te doare mana iti promitwinking

| maya_4030 explică:

Alooo domnu', eu am scris in al patru-lea si e cerc, capisci? laughing putin mai incolo, acolo, acolo asawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite am bifat eu amuzant la tine tongue ...acum intelegi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum gata, stii si te pui pe razbunare ca ti s-a dat stupid, glumesc laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum va fi mai rau? big grin Pai te vor astepta la coltul strazii si-ti vor da cu o bita in cap rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aleya pai gramatica? Ce-i aia? Pentru multi gramatica e ca martiana, adica nici n-au auzit de ea big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mya ba merge sa stii. Da' trebuie sa bifezi inteligent la mine ca sa apara la tine rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aleya de ce induci fata in eroare, la tine nu merge ca-ti dispar punctele, ai uitat? rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mya nu ai fost naiva, ai facut exact ce trebuia, tine-o tot asa si vom fi amindoi fericiti laughing
Aleya pai tie la ce-ti mai folosesc? Sa-ti dispara? Am ramine amindoi in paguba, lasa-le la mine ca-s in siguranta laughing tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite Aleya ti-am bifat patratelu, da' vezi tine-l bine sa nu dispara derak si asta ca e mai mare pacatu' laughing tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aleaya asa patesc mereu cind e vorba de cerculete big grin ma ghideaza mereu femeile ca eu inchid ochii de emotie rolling on the floor