| profil6568923 a întrebat:

Greu mai merge site-ul asta.
Nu cred ca este la mine problema,nu am probleme cu alte site-uri,viteza la Net este foarte buna.
Orice browser folosesc acest site merge rau.
Intrebarile si raspunsurile apar foarte greu,paginile se inarca greu,vreau sa pun o intrebare nu pot selecta categoria, raspund la o intrebare si spune ca a aparut nu stiu ce eroare...

5 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Nu este nu mai la tine.Cand am intrat azi dimineata si am vazut cum merge mi-am facut repede un speed test.Am vazut ca era ok netul.

| sappy a răspuns:

Dificultati tehnice, si ieri a mers asa cateva ore!

| AgentBomboana007 a răspuns:

Ai dreptate... functioneaza greu. stau mult pana ma conectez sau alte alea. crying(

| AgentBomboana007 a răspuns:

Ai dreptate... functioneaza greu. stau mult pana ma conectez sau alte alea. crying( extrem de greu!