| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu practic cu ce se taie parul din zona genitala la barbati?
Se foloseste crema din-aia pentru barberit si se ia cu gilette? laughing

Voi cum ati facut-o?
extramegaFUNDA!

6 răspunsuri:
| TuRneR01 a răspuns:

Folosesti cevrei tu, daca vrei poti folosi si un cutit. laughing. Daca il ai exagerat ti-as recomanda o drujba sau o masina de tuns iarba

| abNb a răspuns:

Exista aparate in comert. Sau pur si simplu cu foarfeca laughing

| bogdandinro a răspuns:

Mai baieti cum sa folositi foarfeca ca dupa aia creste de 10 ori mai repede si nici lama sunt epilatoare si este ceva crema la farmacie inreaba de ea daca esti minor si ti jena ia lama dar nu te apuca de ras de la 14 ani nu e ok mai asteapta un an funda?

| Sonjaaa a răspuns:

Gilette

| ItsMatrix a răspuns (pentru Sonjaaa):

Hmm. Si am auzit ca poate aparea bubite sau se roseste pielea. Asta cum pot preveni?

| Sonjaaa a răspuns (pentru ItsMatrix):

Crema hidratanta