| Absinth a întrebat:

Vreau sa stiu si eu parerea altora in legatura cu iubirea si atasamentul...

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, iubirea este un lucru minunat, este cel mai de pret lucru de pe acest pamant...cand te atasezi de o persoana, este foarte greu sa stai departe de ea... obisnuinta de omoara...

6 răspunsuri:
| Viuvi a răspuns:

@ doomnezeu : Chiar ti se pare ca nu exista, daca tu nu ai avut parte nu inseamna ca nu exista tongue

| zuzushi a răspuns:

Iubirea adevarata exista... dar acum e mai la moda iubirea superficiala happy... iar in legatura cu atasamentul, nu sunt matura suficient pentru a ti da un raspuns bun happy

| DoomNEzeu a răspuns:

Nu exista in secolul nostru.winking

| trisha a răspuns:

IUbirea este ce intangibil si cu totii tindem sa o atingem chiar si pentru putin timp de-a lungul vietii. Atasamentul este sentimentul care apare in urma unei prietenii, relatii etc de lunga durata cu o persoana si este strans legat de obisnuinta

| Absinth explică:

Zuzushi, in cea mai mare parte e adevarat ce zici si apreciez si faptul ca esti sincera

| Absinth explică:

Nu am niciun prieten(ma refer amic/amica) ma intreb. oare sunt eu de vina ca sunt prea sincera sau pentru ca pe cei care nu`mi sunt prieteni adevarati i-am exclus? sunt curioasa daca mai e cineva in situatia asta.si cum se simte. sunt atat de singura, mi se pare totul trist, nu pot fi altfel...doar visand ating ceea ce am vrut mereusad