| Renata_Renny_1999 a întrebat:

Vreau sa te uiti,si sa-mi zici ce parere ai si cateva sugestii sau cristici.

Si daca ai cont pe youtube si iti place nu uitati sa dati un like si subscribe.

Sii, vreau sa-mi lasi si o provocare sau o intrebare pe pagina de facebook, care ii pusa in descriere. (la videoclip)

Si sa-l dai mai departe. daca vrei.

Multumesc!

http://youtu.be/R2qqVX45NGQ

Răspuns Câştigător
| 7QA3 a răspuns:

Buna! Sfatul meu este sa il mai editezi putin, mai ales pe partea sonora si sa incerci sa fii putin mai expresiva atunci cand vorbesti. Pana la urma, reactiile si modul in care te exprimi sunt cele care confera substanta mesajului. Adopta si alte teme de discutie si, cel mai important, nu te da batuta. Succes! happy

| Renata_Renny_1999 explică (pentru 7QA3):

Multumesc happy si la urmatoru video o sa am un edit mai bun.big grin

| 7QA3 a răspuns (pentru Renata_Renny_1999):

Nu ai pentru ce!

4 răspunsuri:
| sensualus a răspuns:

Felicitari. bine ca prezentare in cadru natural cu o atmosfera casual. desi cactusu nu da prea bine. dar u esti draguta ca o floare si emani o stare placuta. ar trebui un pic sa fie mai cursiv ca video. bv si da-i biniditat

| Renata_Renny_1999 explică (pentru sensualus):

Multumesc..stiu ca, cactusul e putin in plus.laughing big grin