| M1sHu a întrebat:

Buna TPU am o pagina de facebook si vreau sa o redenumesc! Imi dati si mie cateva sugestii? Pagina este de comedie cu memeuri, si daca stiti sa scriu si ceva in descriere please big grin

2 răspunsuri:
| ARF a răspuns:

Distractie: 100%
Plictiseala: 0%
Milionarul/Milioanara de rasete
LOl. Page

| CostelPopa a răspuns:

Redenumeste-o dupa un nume al unui artist celebru precum: Michael Jackson, Elton John, sau chiar Gregorio de Rumania. El este un reprezentat celebru al Romaniei, a fost chiar si la Romanii au talent, cauta pe youtube si vei vedea