| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa trec peste acest moment si nu stiu cum crying. M-am despartit de prietena mea pe care o iubeam foarte mult. Acum cand ascult muzica trista plang si ma gandesc numai la ea crying nu o pot uita sincer nu stiu cati baieti ar plange pentru o fata sad. Prietena am foarte putini. am renuntat la multi din cauza lor ca erau falsi. Nu stiu ce sa mai fac sad

13 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Daca o iubeai, atunci de ce te-ai despartit? Faptul ca plangi este ceva normal.Toti cei care suferim din dragoste simtim la fel durerea! Dar eu zic sa mai analizezi o data situatia si daca nu este totul compromis sau de neiertat, poate ca merita sa dai iubirii inca o sansa! Indragostitii se mai cearta intre ei, si "despartire" este un cuvant destul de des folosit! I-ati un pic de ragaz, analizeaza situatia, poate ca va face ea primul pas, daca nu... fa-l tu, daca fata merita!

| AnonimA a răspuns:

Buna deci esti primul biat care aud ca zice o iubeam. pai fi atent combinate cu alta fata ca s-o poti uita altfel nu va dkm si nu mai asculta melodie dinalea triste ca iti faci mai mult rau :*:*de ce sa plangi pentru una care nu iti merita lacrimile pana la urma esti barbat lasa ca o sa regreste ai sa vezi bafta:*

posy

| AliceHappyGirl a răspuns:

Îmi pare rău pentru tine sad Treci printr-o perioadă foarte dificilă sad Deși este foarte greu, nu trebuie decât să-ți continui viața, să încerci să gândești doar pozitiv, să de bucuri din chestii mărunte, să încerci să nu te mai gândești la trecut, să-ți ocupi timpul cu activități care îți plac și să nu uiți că după nori apare și soarele! Ai încredere! >big grin

| Damian a răspuns:

Plangi frate, ca dupa aia iese si soarele. Nu exista leac pentru. Asa ceva decat timpul care le rezolva pe toate, cu toti am trecut prin situatia asta, dupa o sa fi mai puternic, mai intelept

| LOADING █████████99% a răspuns:

Hai sa iti zic o faza super tare :
un prieten de`al meu a vrut sa se combine cu o fata si ea nu a acceptat
si vecinamiu s-a combinat cu ea ca sa ii faca lu` ala in ciuda(vecinamiu avand cea mai lunga relatie de 3 luni cu peste 50 de fetelaughing )
si acum au facut un an de cand sunt impreuna si au fost la munte cu familia ei, e super okwinking

| BOGDAN a răspuns:

Canta

| scumpikxa a răspuns:

Apuca-te de scris sau de cantat.

| scumpikxa a răspuns:

LOo0oOo0oOL! Nu ma mai copiati! Asta cu scrisu si cantatu ii sfatu MEU so BaCk 0ff!

| Pisicuța a răspuns:

Eu de obicei cand mi se intampla incep sa scriu cantece si am o stare de "love sick" daca intelegi ce spun.si ca sa uit de persoana de care m-am despartit incerc lucruri noi ma concentrez mai mult pe hooby-urile mele preferate deci cred ca intelegi ce vreau sa zic... e doar o fata o sa-ti gasesti pe altcineva mai bun pentru tine. sau poate cinestie o sa va impacati.in fine idea e ca nu trebuie sa incetezi sa speri ca nu o sa mai gasesti pe nimeni bun pentru tinewinking

| 111_9849 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea, poate iti mai acorda o sansa. daca nu, inseamna ca n. a fost sa fie. iesi in oras, nu sta singur. prietenii chiar si aia putin t pot ajuta. stai cu ei. vorbiti, iesiti orice. si cu timpul o vei uita:d baftaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimeni nu merita. Vezi-ti de viata ta in continuare... si nu mai asculta melodii care iti amintesc de ea. >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exista baieti care mai plang dar numai aia care iubesc cu adevarat si nu ai ce face trebuie so uiti odata si-o data dar pana atunci mai suferi

| Sunshine ♥ a răspuns:

Buna. uithe nu sunt expertha in vorbe.doar poathe iti sunt de ajutor! nu mai askultha melodii triste care iti aduc aminte de ea! si sincer esti unul din putinii baietii care ii aud ca o iubea si plange dupa ea...pai incearca sa te combini cu alt cineva. poathe o uiti.si daca nu o uiti incearca sa vb cu ea.sa'i zki ca inca mai tii la ea, ca nu o poti uita si nah. poathe daca intr-adevar te'a iubit iti va mai da o sansa! succes