| forever4you a întrebat:

Buna tuturor...eu tocmai m-am despartit de iubitul meu pe care il iubeam mult acum sunt foarte trista si nu stiu ce sa fac ca sa trec peste asta ma gandesc intruna la ultimul sarut...va rog am disperata nevoie de ajutor!

Răspuns Câştigător
| papusica_9611 a răspuns:

Mary, stiu cum e, crede-ma, ca stiu, fii m-ai calma, de ce folosesti, trecutul,''il iubeam'', inca il iubesti, daca stii ca si el, te iubeste, indiferent a cui a fost vina, inchide ochisorii, si treci peste, incearca sa vorbesti cu el, sa comunicati, e usor sa abandonezi, apoi din cauza orgoliului sa pierzi, ceva ce nu vei m-ai gasi, succes, vreau sa aud vesti bune...

4 răspunsuri:
| denysame a răspuns:

Buna mary, stiu prin ce treci, si eu am trecut prin acelasi lucru, incearca macar sa nu te mai gandesti la el, daca vrei sa plangi, plange te va ajuta sa te mai linistesti. Vorba de ultimul sarut.Mai exista baiati mary!
Succes!

| kittysor a răspuns:

Sa nu-mi zici ca poza de la profilul tau este al lui! Daca Da, frumos baiat, mi-ar placea si mie :d
Cred ca ar trebui sa fii nitel mai realista! Ori esti indiferenta te distrezi si te doare la bascheti, ori il suni si va impacati!
Daca plangi crezi ca rezolvi ceva?! Sau vrei sa i se faca lui Dumnezeu mila de tine si sa-l faca sa te sune el?

| AnnaMarrieee a răspuns:

Stiu cum estraight face.
Noroc ca ne-am impacat.
Era un chin pentru mine. daca il vedeam imi venea sa plang si tot asa.
Pana la urma cand credeam ca l`am uitat m`a chemat afara sa vorbim.si na.

| AnnaMarrieee a răspuns:

Incearca sa fii indiferenta si se va rezolva.