| fdsfsdfsddffddf a întrebat:

Vreau să vă întreb ceva, fetelor... Dacă iubitul vostru și-ar invita într-o seară prietenii și ar începe să petreacă ca băieții, iar la un moment dat, el vă spune că vrea să faceți striptease în fața amicilor lui... Ați face asta? V-a cerut bărbatul vostru vreodată așa ceva? happy

6 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Depinde daca iti place sau nu pestele.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Deja discuti de un proxenet nu de iubiti sau barbati

| sofisis a răspuns:

Un barbat care te respecta, niciodata nu ti-ar cere asta. Pe bune, tu traiesti cu capul numai in filme porno. Mai uita-te si tu la un Harry Potter, The Game of Thrones, Tom si Jerry... orice!

| kandaraki a răspuns:

Prea multa fantezie ai in capul cel mic si prost al tau!

| ShamelessQboy a răspuns:

E posibil ca mai apoi sa se ajunga la sex in grup, si e nasol dacă nu sunteți amândoi de acord acu asta!

| GrungyCacti a răspuns:

Barbat e mult spus. De unde iti vin ideile astea? Nici un barbat normal la cap nu ar cere asta de la persoana care se presupune ca o iubeste si nu vrea sa o imparta cu nimeni. Care naiba mai e sensul la relatia aia?!