| 123867 a întrebat:

Fetelor, dacă ați lucra într-un restaurant de lux și acolo, băiatul patronului, într-un moment în care v-ați afla doar voi, ar începe să vă facă avansuri și v-ar spune că vrea să faceți sex...Ce ați face?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asa ceva nu se intampla, cred ca ti-am mai spus ca este doar fabulatia din capusorul tau!
In restaurantele de lux nu mergi sa faci sex, ca nu-i bordel, mergi sa mananci ca de aia platesti un pogon de bani, sa stea ala la picioarele tale si sa te serveasca.
Daca baiatul patronulkui este vreun linge blide care nu-si permite sa mearga la bordel sau sa aiba vreo prietena, este problema lui, dar daca mie mi-ar face avansuri, i-as pune masa in cap.

| neutrino a răspuns:

I-as spune sa stea la rand, locul este ocupat momentan de tatal sau.

| io09675 a răspuns:

In primul rand nu te arata femeie usoara, e primul lucru care trebuie facut cand um mascul excitata e in preajma ta. In al doilea rand trebuie sa pleci de acolo intr-un loc unde este lume multa, sau sa gasesti o scuza, de exemplu ca trebuie sa te duci la baie.

Sper ca te-am ajutat... funda?