| gjhjhjh a întrebat:

Dacă partenerul/iubitul vostru v-ar invita seara, într-un parc și v-ar propune să faceți dragoste pe o bancă, într-un loc ferit de ochii lumii, ați accepta să întrețineți raporturi sexuale cu el?

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca as fi pisica, probabil.
Cu conditia sa fiu "in calduri".
Altfel nu.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fierbinte imi place cum gandesti

| Violleta2022 a răspuns:

"Dragoste" pe o banca in parc?
Asta arata mai repede a viol sau sex impus... si categoric nu as accepta asa ceva.

| Violleta2022 a răspuns:

Dar tu ai facut sex cu iubitul/iubita pe o banca in parc?
Cum a fost?
S-a ma ridcat ceva pe temperatura asta, ori a-ti pierdut vremea cautand-o? laughing

| Goete a răspuns:

Eu cred ca propunerea in sine e seaca, daca va ia valul si ajungeti acolo, e altceva

| Werrich a răspuns:

Sigur, si paznicii care patruleaza in parc?

| Eireann a răspuns:

Pe o banca in parc in februarie nu scot nici manusile, d-apai altele.

| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Mă bag și eu chiar dacă în cazul meu este vorba de o parteneră.
În primul rând dacă m-ar invita sau dacă as invita-o în parc special pentru a întreține relații sexuale, s-ar despărți de mine în secunda doi și eu la fel de ea laughing. Suna aiurea "hai în parc sa.". În schimb, s-a întâmplat să fiu cu iubita mea în parc (fără sa plecam cu intenții de genul), ne-am încins, fiind departe de ochii lumii și da, am dat curs big grin. Eu sunt de părere că, te pot apuca dorințele în orice loc te afli iar mie îmi place sa fac în asa fel încât sa mă retrag cu partenera mea și să dăm frâu liber dorințelor și sentimentelor. Atâta timp cât nu deranjam pe nimeni și nu ne vede nimeni, e totul bine.

| Ultraviolet99 a răspuns:

Nu ba chiar e scarbos bagabontul ala.