| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va întreb cum o sa fie prima data când faci sex la o persoana cu circumcizie?

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

La fel ca una normala

| sierra1 a răspuns:

Tu ești fericitul posesor al circumciziei?

| Sofer a răspuns:

Cum sa fie? La fel cum întra veverita în scorbura.

| jj7700 a răspuns:

Nu este nicio diferenta notabila intre circucmis si necircucmis atat din perspectiva posesorului de penis, cat si a partenerei. Eu mi-am facut operatia acum 5 ani din motive cosmetice/personale si nu am observat vreo diferenta majora la capitolul sex. Nici prietena mea nu a observat vreo diferenta semnificativa intre mine inainte si dupa operatie, strict sexual vorbind.

| Mortimer2020 a răspuns:

Conteaza daca esti sau nu tu ala deci esti tu ala cu circumcizie?

| BsrVoss a răspuns (pentru Mortimer2020):

Este un prieten de al meu care este mai rușinos și am zis sa îl ajut!

| darrio2007 a răspuns (pentru BsrVoss):

Si tu esti ăla mai putin rusinos!