| Ambasada a întrebat:

Vreau sa vorbesc cu cineva priceput in a da sfaturi laughing
Sunt foarte, foarte foarte derutata. [Love troubles]. ca de obicei.
Lasa'ti id'ul prin mesaj sau aici. cum va convine.

4 răspunsuri:
| inteligenta a răspuns:

Sall imi place sa dau sfaturi bune mai ales cand este vorba de dragoste, id meu este melindap89 sper sa vb

| Ivallll a răspuns:

Lala_danonino si vorbim:*

| GabrielaSandica a răspuns:

Iti dau un sfat. Nu-l mai baga in seama, nu-l mai cauta, dispari din peisaj 3 -4 zile. Fa in asa fel nici pe mess sa nu te vada online, poti sta in casa. Daca te cauta te vreawinking, daca nu uita-l si mergi mai departe. Orice de grave ar fi problemele de dragoste nu uita o fraza :
Baiatul care te cauta, te dorestewinking

| eminem19 a răspuns:

Lewi_lewi19 dk mai vrei sa vb