| Miuriel a întrebat:

Vreau si eu niste exercitii de slabit la picioare(mai ales la gambe) si la >fundbig grin< si o cura daca stitibig hug va rogbig hug dau funda>big grin

Răspuns Câştigător
| CurcubeulColorat a răspuns:

Exercitii: http://www.sfatulmedicului.ro/......izice_1593 vezi ca putin mai jos sunt exercitiile pentru picioare.La inceput sunt exercitiile pentru brate, abdomen. Si o cura nu ti-o pot da ca nu sunt medic nutritionist insa te-as sfatui sa incerci sa renunti la ducliuri, sa nu mai mananci paine sau daca nu poti sta fara sa mananci, o felie d paine pe zi eu zic, ca e de ajuns si nu mai manca dupa ora 6. Succes la slabit!

4 răspunsuri:
| Sweet_1111 a răspuns:

Pai pentru picioare fa exercitii si pentru slabire iti recomand urmatoarele:
-mananca multe fructe;
-nu manca prea multa grasa, daca mananci foarte foarte putin, fara grasimi, dar e mai bine sa nu mananci deloc;
-de dimineata, sa alergi putin;
-multa apa plata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa sex tongue

| CookieMonster_2676 a răspuns:

Hei!
Nu-ti recomand o cura prea drastica de slabire, tot ce trebuie sa faci este sa mananci putin si des evenual la ore fixe, sa eviti alimentele nesanatoase si sa mananci cat mai multe fructe si legume.Ai putea sa mergi si la sala, eu am dat 60 lei pentru 8 sedinte de aerobic si intr-adevar merita!winking Mult noroc!

| marean a răspuns:

La gambe? ce tot aveti cu ele? de obicei baietiolr le plac fetele cu gambele mai marismug