| Lala_1295 a întrebat:

Vreau si eu niste ideei de povesti sau chiar povesti. Multumesc.

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Despre dragoste si sex? big grin
Nu stiu, toate ideeile le-a luat una, stai sa vad cum o cheama... *doh, my feble mind* ahh, o cheama... Sandra Brown, am cautat pe Google si mi-am amintit. ^_^

| DeyuXd a răspuns:

Vreau si eu niste ideei de povesti sau chiar povesti
Ar trebui sa inteleg ce vrei sa spui?:s

| katy1151 a răspuns:

Ce treaba are "intrebarea" ta cu categoria?happy

| Lala_1295 explică:

Am pus categoria asta pentru ca aici intra cel mai mult lumea si am nevoie urgent.

Si BiigHuuug a răspuns:
Vreau si eu niste ideei de povesti sau chiar povesti
Ar trebui sa inteleg ce vrei sa spui?:s

DA ar trebui.ma refeream ca vreau niste ideei sau daca nu niste povesti, sau ceva ca sa pot continua si eu! happy.