| ruxy333 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri de parere de rau din dragostebig grin! Cele mai frumoase funditahee hee!:*

2 răspunsuri:
| AnnaMaria a răspuns:

Cauti a ma inlocui
Oricat vei cauta
Nu vei gasi sa te iubeasca asa.
Sa fii la fel de fericit
Pe cat de mult m-ai ranit
Cat am plans tu sa zambesti,
Cat m-a durut sa iubesti.

Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schiteze un zambet atunci cand esti trist.

Si decat sa ma gandesc la ce a fost si la cat am de regretat mai bine ma gandesc la viitor si la ce am de castigat

etc.

| NykkoOLeE a răspuns:

Eu iti promit ca pentru tine n-am sa vars nicio lacrima.Si nu voi avea nici cel mai mic regret.Incet, incet o sa te uit si dn inima mea vei disparea, cu greu dar se va intampla

Te-am iubit atat de mult
Si-mi doream k in fiecare clipa sa existe un sarut
Te-am iubit si inca te iubesc
Dar inca o sansa nu pot sa-ti mai daruiesc.

A trecut aproape o saptamana si nr tau l-am uitat.Vor trece luni, de-acum nu vom mai fi impreuna, dar vreau sa stii ca team iubit cu adevaratlove struck... funditabatting eyelashes?