| luciana_3122 a întrebat:

Buna vreau si eu niste statusuri de dragostebig grin... de pus la facebook la pozebig grin cat mai repede fundabig grin

Răspuns Câştigător
| PetreConstanta a răspuns:

Draga mea cu draga placere te ajutam dar eu am fost rezolvata la cuvantul dragoste asa ca pentru mine este depasire de subiect - cauta si tu pe net ai la declaratii de o sa ajungi sa ti le faci singura Cauta pe net draga si gasesti de nu poti sa le ducu tu Bafta

6 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Multumesc

| nimicitorul a răspuns:

Sdf

| Nykoleta_Mary_1993 a răspuns:

Cu lacrimi de sange, este patat, drumul pe care ai plecat.si totusi te astept ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat...