| IHateLuvStorys a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri pentru persoanele care ma vb de rau si nu ma suporta, dar sa nu fie vulgare...pls...Fundita:*

4 răspunsuri:
| Andreia1 a răspuns:

"v'am trezit atentia? sau nu va'ti venit in fire? continuati sa fiti fraieri ca o faceti cel mai bine" singura care o amlaughing, si care o folosescblushing

| sweetys a răspuns:

Ce face invidia din om. happy

| anutzica001 a răspuns:

Inaine de a ma deranja raspunde la urmatoarele intrebari : e adevarat ce vrei sa imi zici? e bun ce vrei saimi zici? imifoloseste ceea ce vrei sa imi zici? daca raspunsul e nu la toate atunci lasa-ma in pace ca n-am timp pentru toate prostiile tale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu le ignori?