| emilia_3846 a întrebat:

Vreau si eu o idee sa fac un cadou personalizat pentru iubitul meu.sau o idee de cadou care sa il tina amintire toata viata eventual ceva care sa fie facut de mine si nu cumparat ca asa pare mai frumos

p. s. e ziua lui de nastere si in acelasi timp faecm 1 an si 11 luni :d msc funda!

Răspuns Câştigător
| yoyo_7345 a răspuns:

Ai putea sa iei o cana alba si sa mergi la magazin de decorare sa puneti o poza cu voi sau cu el si sa ii scrii la multi ani sau ceea ce vrei tu! bafta!

4 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Pai cumpara-i ceva propriu zis, si fa doua bratari ale prieteniei una pentru tine si una pentru el daca iti doresti si ceva facut de mana ta.

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Du'te la magazinele de peronalizari, si fa'i o pernuta cu o poza cu voi 2happy. asta e cea mai frumoasa amintirelove struck. o poate avea chiar si cand se pune in pat pentru a dormilove struck.
funditabatting eyelashes?

| dink08 a răspuns:

O cina romantica.

| cipcy a răspuns:

Un ceas, sa fie de firma pentru ca merita. sa faci cadou un ceas inseamna "iubire vesnica" sau ceva de genu big grin