| mardeamor a întrebat:

Ce cadou personalizat sa fac? ceva mai mare si frumos.nu perne sau cani. ceva care sa fie o amintire frumoasa chiar daca e mai scump pentru iubitul meu e ziua lui. aveti idee? am vazut magazine care fac asa ceva dar vreau cu o poza cu noi 2 si nu am decat pe laptop cum fac? trebuie scoasa la imprimanta sau cum? mersi

4 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Poti pune poza pe un stick sau pe telefon, ca sa nu cari laptopul cu tine. Daca tot vrei ceva mare, ai putea incerca sa imprimi o poza cu voi pe o lenjerie de pat, numai ca trebuie sa te interesezi cine ar putea face asa ceva, ca de obicei nu prea se angajeaza ei la asa suprafete mari. laughing Sau poti sa ii comanzi un tort cu etaj, cu poza lui si cu un Te iubesc si La multi ani!, mai ales daca ii plac dulciurile.

| Ioana1984 a răspuns:

Buna ai putea sa faci orice animal dn plus, care sa fie imprimata imaginea voastra pe tricoul animalutului.Baga poza ta pe o cheita USB si cu ea du-te la magazinele care fac asa ceva si zile ca vrei poza aia pe tricoul animalului, sau un calendar, sau un ceas de perete sau un http://www.ghizbi.ro/cadouri_pentru_zi_de_nastere-1002-133.html?fav=142, Adelina asta m-am gandit eu acum vezi tu e aalegerea ta.

| Lorє๔คnค a răspuns:

Zic sa faci tu o po, sau daca ai, sa o printezi, gasesti o rama draguta cu inimioare sau asa ceva, pui poza si va fi un cadou dragut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la moda e sa iti pictezi camera voastra cu voi doi 1 idee