| Anablondyi a întrebat:

Vreau si eu patratelep pe abdomen.cam in cat timp se fac si cum?

Răspuns Câştigător
| Jack a răspuns:

Hmmm de abdomene ai auzit :X?
hai sa nu fiu rau.
Pai asa poti incepe seara cu niste exerciti simple :
acum nu o sa iti explic cum se fac abdomenele dar o sa iti explic un exercitiu simplu care formeaza foarte frumos abdomenu happy
Te intinzi pe spate iti ti mainile in in prelungirea corpului sau cum doresti happy si iti ridici picioarele la 90 grade perpendicular cu solul. Lafel de bine functioneaza si echerelehappy
Cel mai simplu ar fi sa te uiti pe youtube de ex si iti explica acolo o serie lunga de exercitihappy:*
bafta:*

5 răspunsuri:
| EuCuTine a răspuns:

Cumperi un marker si tragi patratele laughing

| Ciprian a răspuns:

Trebuie sa faci abdomene pentru a avea patratele. E nevoie de ceva timp totusi.

| Jack a răspuns:

Prima funditaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :Xlaughing)))
mersi:*!

| SperanteSpulberate a răspuns:

Mai bine umbli la sala si iti faci si muschi nu numai patratele.
Bafta si Sarbatori Fericite!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Patratelele se fac facand abdomene.Cred ca dureaza cel putin 3 luni, 4 luni de exercitii intense, dar acum depinde de cata grasime ai pe burta.
Uite niste sfaturi:
-fa abdomenele cat mai lent
-ia pauza de la exercitiu(faci o zi, urmatoarea nu faci, ca sa nu deteriorezi muschiul)
-impingeti limitele!