| Rauuul a întrebat:

Salut.Am auzit ca daca sari coarda ti se dezvolta muschi de la abdomen.Cam in cat timp o sa se vada ceva schimbare la abdomen?

Răspuns Câştigător
| ForeverWarrior a răspuns:

Nu ti se dezvolta musculatura abdomenului, prin sarit coarda dai jos stratul de grasime de pe abdomen, si daca faci si abdomene o sa ti se vada abdomenul si o sa fi mai fibrat

2 răspunsuri:
| tinaHd a răspuns:

Peste mult timp si trebuie sa sari foarte mult in fiecare zi:*

| sisilia1313 a răspuns:

Rauuul daca sari coarda ti se vada schimbarea absomenului in 6 luni