| Gabitsza a întrebat:

Buna mai.

ma scuzati ca pun intrebarea mea aici dar asta este categoria cea mai vizitata big grin

vreau sa eu sa imi pun internet pe telefon.am un nokia 2710 pe cartela cosmote.se poate? si daca da cum fac? ma puteti ajuta va rog frumos

va multumesc mult

1 răspuns:
| cby a răspuns:

Nu stiu daca se poate activa internetul pe PrePay. Cel mai bine vorbesti cu un dealer Cosmote si ii ceri detalii: cit te costa, care este limita de trafic (cu cit mai mare cu atit mai scumpa), ce tehnologie de date se foloseste (la ei daca nu au introdus inca 3G este EDGE). Numai bine!