| soare_1592 a întrebat:

Vreau si eu status pentru baieti raniti de fete laughing de ex Ma amuza baietii care se vaita ca au suferit din dragoste si ca: "Vai nenorocita draq ce a indraznit sa`mi faca!"Va ranit orgoliu` ma, NU sentimentele!

3 răspunsuri:
| OneLifeOneLove a răspuns:

Poti sa`mi zambestidaca vrei da` tuh sa nu`ti faci idei nu estiun printz din povesti, sigur nu stii sa iubesti!

Nsh daca ti'ai dath seama Dar km ti'a scazut vrajeala Insa nu te pot ajuta Dar totusi sa iti dau un pic din a meah

Fata ca mine nu gasesti nici pe Google. Dar baiat ca tine gasesc si in Recycle Bin

Regreti? Regreta! Pt ca acum e prea tarziu am plecat si n. o sa my vin. tu plangi mie`mi vine sa rad e neplacut dar gandeste`te ca a fost invers in trecut.

E pustoaica rau, e greu Vrei s`o faci de casa? Ai tupeu!

Iubeste'o! Nu'mi pasa.pastreaz'o de tot! iar pe MINE.priveste'ma si LINGE'TE PE BOT

Daca le dai prea mult atentie esti o zdreanta, ia atitudine fetitzo si scuipa`i in fata

Eu sunt femeia care te-a mintit, eu sunt femeia care in viata te-a ranit, eu sunt femeia ce-o iubeai odata.si acum am ramas o simpla fata si te-am lasat cu durerea toata!

baieti ca tine gasesc peste tot : poti sa pleci, ma doare`n cot:* hai bye`bye ramai cu bine vezi ca`ntreaba curvele de tine

Da’ nici azi nu s-a inventat un baiat, Care sa merithe tot ce are ea de dat!

si poate crezi ca gresesc... e felul meu de a fi... n`ai inteles tu, va intelege altu' a doua zi!

Ai pierdut`o Fraiere` ^Viata merge înainte.cu sau fara prea multe cuvinte. Spune-mi acum daca vrei. daca te tine, ti-e mai bine acum printre baietii tai sau langa mine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ca in viata lucrurile nu trebuie tratate cu superficialitate.
gen...``numai fetele sufera! baietii doar isi bat joc!``
nu e asa.cum o fata sta nopti si plange, sufera, asa face si un baiat cand iubeste o fata, si apar neintelegeri, despartiri chiar. iubirea e la fel pentru ambele sexe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiatii de multe ori injura fetele, dar de mai multe ori le spun : TE IUBESC! baietii chiar sunt sufletisti!