| dincolodevise a întrebat:

Vreau si eu statusuri de iubire. la cele mai frumoase dau funda.

4 răspunsuri:
| haka a răspuns:

POi:
AI inima mea pentru totdeauna
dacai fi acum langa mine te-as saruta cu multa bucurie pentru ca tu ai cheia inimii mele si poti sa faci ce vrei cu ele.
Funda?

| klaudyya a răspuns:

Tu stii cand am vreo suparare.tu stii daca ceva ma doare.tu mi-ai ramas cand n`aveam nimic m`ai ajutat sa ma ridic.Te`iubesc

Si sa lasam lumea, sa ne vorbeasca de rau si sa zica orice vrea, caci orice`ar zice, nu ne-ar putea`afecta "

Sti sa-mi pui un stop cand lacrimile sunt prea multe. sa sa dai` cul0are zilelel0r urate!

Imi amintesc cum ne jucam in ploaie
Nu ne pasa de nimic desi problemele curgeau siroaie.

O lume in care ne iubim. Si tu ma stii. Ma vrei. Iar eu, Eu te privesc si nu’mi ajunge. Te simt si nu ma satur. Te am.Si te mai vreau

Daca pana acum ma gandeam daca e bine sau nu ceea ce se intampla, acum nu ma mai intereseaza. Stiu ca te iubesc si asta e tot ce conteaza.
Vrei sa-ti spun ce gandesc?! N`am cum sa te mint. Dar stii.Sentimentele nu se spun. Se simt!

El nu ma cearta. stie ca am gresit cand nu l'am crezut. cand tovarasele mele false vor sa ma dea. imi spune doar atat: ''Nu le mai ierta''

Il faci fericit, este fercit love struck.ca te are din nou pe tine si nu mai conteaza nimic

Astazi te cert, maine te iert, si mi-ar fi greuu ca sa te pierd!

Nimeni nu e ca tine, si pe nimeni nu te dau. cand esti aproape de mine, de la viata am ce vreauu

| AndaAndutza a răspuns:

Ai putea pune asta:M-am uitat in portofel si era gol, m-am uitat in buzunar si era gol, m-am uitat in inima si te-am gasit pe tine.

| aannoonniimm12 a răspuns:

Alfabetul inepe cu A… numaratoarea cu UNU… supararea cu o LACRIMA… dragostea cu tine INGERAS :X:X:X "...e bun?