| Alyinna a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri frumoase de iubire...de tradare...de indragostita love struck

Răspuns Câştigător
| BalonaşDulcee a răspuns:

Nhu mai snt fetitsa p kre o stiai d multh.Poathe nhu ai observat. De la un timph am mai crescuth. . acum tsipi ca ma`i pierduth sh ii invidiezi p cei kre m`au avut.))laughinglaughinglaughing"

Nu am incercat sa pacalesc nicidata pe nimeni. I-am lasat pe ceilalti sa creada despre mine ce vor. S-au pacalit singuri. Nici macar nu s-au deranjat sa afle cine sunt oh go on.

Multi ma stiu. Putini ma cunosc cu adevarat laughing

Nu`s fitzoasa. Prea putin imi pasa. Uita`te la tine, Si apoi vorbeste de mine winking

Sunt plina de defecte. in fata ZDRENTELOR ce se cred perfecte! laughinglaughinglaughing

[♥]Multe barfe.arfe.asta'i viata.cand te gandesti la ele te apuca greata.dar vrei sa iti dau eu un subiect de barfa.Viata'i cea mai scumpa TARFA!winking[♥]

Prietenie înseamnă să fii alături de prieteni nu când au dreptate, ci când greşesc!

Am sa incerc sa nu urasc pe cei care m-au facut vreodata sa sufar cu toate ca ei au mai adaugat cate o rana in sufletul meu voi incerca sa-mi acopar ranile cu amintirile frumoase.

Cee unii auuuu.si NUUUU apreciazaaaa.Altyy isiii doresccccc.Si doarr VISEAZAAAAwinking!

Snt eoH ,tuh sh restu` lumiilove struck tsine minte nu conteaza ce abereaza unii winkingoh go on

Fii mai preocupat de propriul caracter decat de propria reputatie. Caracterul reprezinta ceea ce esti cu adevarat, in timp ce reputatia reprezinta ceea ce cred altii despre tine!

n viata fetele trebuie sa suporte totte figurile baietilor asa ca.nu doar fetele sun fitoase baietii ne intrec/.laughinglaughing

Viata este ca o ora de matematica in care imultesti si imparti, scazi si aduni,iar la un momendat iti dai seama ca ai gresit si ca ai vrea sa o iei de la inceput.dar s-a sunat.laughing

Stiu sa iubesc. Stiu sa ranesc. Nu te juca. Stii bine ca pot trisa:Xlaughing

Acela care nu a iubit niciodata, inseamna ca nu a trait niciodata.

Rea?cu cine merita.Copilaroasa?da pentru ca asa imi place.matura?cand vreau eu.bunul meu simt?depinde de al taulove struck"

.Cine Te Iubeste [Te Cauta].Cine Te Vrea [Iti Spune].Cui Ii Este Dor De Tine [Te Suna].Cine Nu [Nu]!E clar!

Paharele sus[winking]sampania sa curga[smug]RESPECT pentru fetele cre au fct fraierii sa planga![devil]

[♥]Titanic,Titanic
Vapor blestemat
La prima iubire
Te-ai si scufundat [♥]

Dumnezu a creat trandafirii iar dracul i-a pus spinii

femeia nu este nici mai buna nici mai rea decat barbatul. ea este mai scumpawinking

Fericirea e doar un vis
Durerea e intodeauna reala

Suntem piesele perfecte dintr`un joc de shah pervers . unde nu exista reguli si toti merg pe interes devil

sa iubesty nu e pacat caci dumnezeu a lasat florile sa infloresca si tineri sa se yubeaska

nu trebuie sa vii da nici sa pleci nu trebuie sa te stresezi dar nici sa fii nepasator ,,trebuie sa fii tu insuti mereu

dragostea adevarata nu se vinde la bucata!

Si stiu ca ma-nvart intr-o lume de nebuni, Fara cotiere, casca si fara instructiuni.frustrated

♥ fA ca zAmbeTul Tau sa schimbe luMea Nu cA Lumea Sa schimbe zAmbeTul Tau ♥

♥ O priVeshhtY p ea Shi ma VezZi pe mine Nu vrei sa Recunosti Itzi esTe dor stii binee! love struck

♥Las LumEa sa sPuna Ce vrea Eu sunT fata deShtEapta Shi Imi vaD de TreAbA mea SinceR nu pRea iMi paSa dE nimeNeA♥"

Sunt gEnuL de PersOana Care niCiodata nU a PiErduT nimic.Shi dAk am pierDut.Am piErdut Ce nU mi'A trebuiT

IubesHte-O pana moRi .fAta cA ea nU gasestide 2 oRi.♥"

♥Shi cHiar nu mA inteReseaZa ce cRezi dEspre mNe.inainTe sa zici ceva.uiTa-te La tnE :*

•Nu mai vorBi p la spAte cu muLta perVersiTate Ca Te vedE DumneZeu ce n'Ai tu noi o sA aveM merEu♥

o StraNgi La piePtuL tau cA acuM ceva tiMp si Nu ai rEnuNtzA la ea pT nimic iN schimb♥○•

"DragA nu mA priVi cu ura.Spui Ca te iUbeShte.dAr eu sUnt mAi bunA.Shi ink Cv paPushA e maRe diFerenTza inTre minE si TinE eu nu Am sanGe de TaRfa in miNe

♥Am un sufLet d copiL ce rEfuZa sa CreaSka .si mi'E egaL cu -0- Tot Ce zice LumEa asTa pRoaSta."

love struck uNii ma acuZa si mA judeKa fara sa mA cunOaska.AsTa inseAmna ca mA invidiaZa .sHi dAk ma inviDiaza inSeamnA ca Eu am cE ei nu vOr avEa niKioData.oRiKt ar inCerKa.

♥ SuNt InGer in prEzentZza si Demon in EsenTzza ♥

ZamBeshTe mereu .chiar daca Tzi'E greu.zAmBeshte.Fii tare.ViatzsA DiveLor.mOartEa taRfeLor.

► AproPo winking '.sHty kuM e VorBa fratee.iuBesHte'Oo din sufLet daR doVedeShTe'i Shi PriN faPtE. love struck

//SpunE fa despre miNe ce'Oi vRea ca myE imi place AtenTzia tha.OryKum nu Fakki 2 Banyy in Fata meaa big hug \\ ║

.░ M'am SatuRat De tOate ♥ De VorBe faLse.MiNcinoAsSe.Shi poAte ca Din BunaTate.Le cred pe ToaTe! batting eyelashes .▒

Tu nu sHtyy` n`Am mai simTzitt niCicandd aShaa love struck Tot ce mi-ash doRii e Sa fiuu` mereu in iniMa ta love struck!"

•♥ ExTraoRdinaRaaa ? Shi Dc nuu ? M`am SatuRat sa ma CriTiCatZi intrunaa.akM e tiMpuL sa Va TzineTzi drEaq Guraa` batting eyelashes:* ♥•

.•♥ UmbLa voRbe DespRe mine ca La teLefonuL fara Fir.dar nu`i nimic .Face paRte din paRfumuL meu.Sa faC ataTea viCtime in DrumuL meu. ♥•"

♥AcuM imi ZboaRa prin MinTe muLte CuvinTe! DeCat sa zic ceVa greShty mai byNeee numay zick nimiiik love struck!

♥ Am inVatat Ca tOtuL se intampLa cu un Rost.Am inVatat Sa nu RegRet ceea ce'A foSt.Am inVatat Ca oRice s'Ar intampLa tOt pe TinE te iuBesk.Ce m'aSh faCe fara tinee ? Nu vReau sa mA ganDesk. love struck

♥Nu Da eXpLicaTzii niCioData peNtru Ca pRieteNii tai Nu au NeVoie De eLe.iaR dusmanii oRicum nu Te'aR creDe ♥ !

♥.Voi fi LanGa tinE canD probLemeLe sunT muLte.Voi fi meReu ceA caRe va sHty sa te aScuLte.Voi Shty prin Ce'ai treCut si Ca itZi eSte Greu.FiinDca DeMuLt La feL am patit eu.♥

"♥E o prOstie,nu? Sa iubeSti pe cineVa care te-a ranit. Dar e o prOstie si mai maRe sa creZi ca cineVa care te-a ranit te iubeSte! ♥"

♥Nu DisPerA canD soaRta te apaSa si niCi nu pLange PentRu`aL tau deStin.CaCi dupa Chin Viata e mAi frumOasa Cum duPa pLoaie CeruL e SeniN.♥

♥.˘InVatZza din GreSheLi.Shi Nu uiTa sa sPeri .Shi CanD prObLemeLe SunT muLte ZamBeShTe ChiAr daCa nimeNi nu o sa te'AscuLte.♥ ▓

♥ Tu mi'ai ReDat speRanta.m'ai facuT sa cred in TinE.Tu esHty sinGuruL cAre poatE sa intZeLeaga cE'i Cu miNe ! love struck

Am AuZiT ca fRaieRiI Ma VoRbEsC pE La sPaTe.Ma DoArE`N PiZdA dE bArFa Ta.OriCuM nU`ti sUfAr Fata.Tu ItI Batzi GuRa,IaR eU iMi TrAiEsC viata big grin \dancing love struck :*!

♥ • Cu TimpuL inTzeLegi Ca doaR ceL ce e CapAbiL sa te iuBeasCa cu DefeCteLe taLe.faRa a inCerCa sa tE schimBe,iTzi poaTe aduCe feriCireA pe cArE tzi'oO doReshTy. love struck • ♥"

♥ Tzi'Am aRataT preA muLt cAt am TzinUt La tyne.Shi nu tzi'A paSsat ai uiTat d myNee.aKm am uiTat si eu.suNt FeriCitaa :X .Viata e FruMoaSsa .O trAieSk de'akM asHa .numAy imi paSsa ;x ◘◘◘

. oh go on VoRbiTzi ce VretZi deSpRe minee.VreTzi nu VretZi meReu imi Va fi BiNee!DraGii mei .StaTzi Linistiti.hee hee nu Ma raNitzZi .laughing.Doar imi DemOnstraTzi cat dE putin GanDitZzi. big grin love struck!"

"♥ PakAt ca iGnoRam pe cey ke ne aDoRa si AdoRam pe cey kE ne iGnOra.pAkat ca ii iuBim pE ceY ce ne RaneSk si ii RaniM pe Cey ce nE iuBeSk.

╝ Nu pRiVi in sPate Lasa iN urMa tOt ke'A fosT Tu incErkay Sa Te riDici eL tE trAgEa in josS Dar nu CeDa.cand shtY ca inkA mai pOtzi.Ca tiNe SunT putinE.Ca eL sunT tOtZi batting eyelashes love struck :* ╣

X cNee mAy bineSs ca eA ma inTzeLege meReu.cNee imi e aLaturY La bineSs si gReu .DoaR ea e SinGura kE shTye ke'Mi doresc .Shi TokMai dEaia my mamy'Ss .Th' iuBesK ;x :Xlove struck

aM stiLuL meu ProPriu in Viata.Fak un PaS si Stau in FatSzA ♥

Azi in urma voi lasa zilele din viata mea,clipa cand eu te am pierdut,ziua cand te am cunoscut.

Iam de mana sa facem o plimbare ,sa fim doar tu cu mine pan' la rasarit de soare, fara prieteni, fara timiditate, fara telefoane si apeluri ratate."

Visez cu ochii deschisi la o lume mai buna.Ramane doar visul ca lumea toata e nebuna.E un cosmar.In mintea mea altă lume`mi creez.Viata merge inainte dar continui sa visez .

Dau rime coerente.Te ard la sentimente.Tsi se pare un miraj.Fac ce fac si te scot din peisaj

Asta-s eu si n-ai ce face.mami alta nu mai face

Merg incet inspir talent c-am venit din occident ca sa strig in gura mare"copia" nare valoare!

Nu te gandi sa ma tragi in jos doar ptr ca sunt mult mai sus decat tine.

"♥" Plina de Idei pentru o iesire din Banal,acea Copila cu Acel Ceva Special.Buna sau Rea,Dulce sau Amara,raman ORIGINALA"♥"

.Shi iti place.Orike tzi`as fake.Zambetul meu.Tot mai mult te atrage.Detzin kontrolul.Mai schimb dekorul.Shi tot ke fac.E din corazon .

De ce exista lacrimi? De ce exista dor? De ce sunt intrebari fara raspunsurile lor? De ce exista vise? De ce existam noi? De ce numai tristetea se-asterne intre noi?"

Cand iubesti nu trebe sa te uiti la frumusetze.ci s vezi daca are suflet

Cand iti va fi bine, voi veni langa tine doar daca ma vei chema. Cand iti va fi rau voi fi langa tine indiferent de dorinta ta.

atunci cand iubesti pe cineva cu adevarat gasesti mereu motive sa va certati

Va veni o data vremea cand in urma vei privi. ai vrea sa reinvie toate bucurii si nebunii... dar trecutul se ascunde, nu mai vine NICIODATA numai amintirea spune ca. "Asa a fost o data!"

Am invatat sa nu pierd timpul cu cineva care nu este disponibil sa si-l petreaca pe al lui cu mine

"Cate s`au spus . Cate s`au dus . Nu` ma mai doare . Orice zi`n plus . Sunt mai sus ! . Restu`. Doar vb`e goale !

Prefer sa ma descurc cu ce am.Prefer sa nu tac.Prefer sa nu las.Prefer sa sper in continuare.Prefer sa cred ca dupa nori mereu urmeaza soare

"Sunt scanteia care declanseaza focul.Butonul care controleaza jocul.Sunt cireasa care decoreaza tortul.Mecanismul care pune in miscare totul

Dak uh nu ai timp,are altul.daca uh nu ma vrei,ma vrea altul.daca uh ma pierzi.ma kastiga altul

nuu te supara daKa la'i vazuth vreo datHa cu unaa . la draQu fata .tu esti cea mai importanTA !

Iubirea este un lucru dar niciodata sa nu te gandesti doar la tine ci si la persoanele din jur

Pentru fiecare 60 de secunde în care sti supărat, pierzi un minut din viaţa frumoasă pe care nimeni nu ţi-o poate da înapoi. aşa că învaţă şi tu să fii fericit şi să zâmbeşti!"

A inceput sa zambeasca mai desღღ Iar ei intorc capul plini de interesღღ Ce a fost sau nu in trecut.ღღ Acum ea a uitat demult !"

pas cu pas ma tin mereu dupa tine.ceas de ceas te vreau numai ptr mine.:X

o sa scriu pe cer, o sa scriu numele meu,sa ti-l amintesc mereu,sa-l vezi de oriunde si atunci iti vei aminti ca de mult eu te-am putut iubi.

spui ca sunt pustoaika si nu`mi place asta,dar asa cum sunt ti-am furat inima,cat vrei tu sa pari de gigolo,cand ma vezi iti piere cheful de misto

O sa vina timpul sa vorbim din nou.Eu o sa rad de multe. TiE O Sa iti para Rau.

♡Ma iubesti?☆Ai ce! ♡Ma respecti?☆Foarte bine! ♡Ma invidiezi?☆Ai de ce! ♡Ma barfesti?☆N'ai decat! ♡ Nemultumita?Intotdeauna

ღ Voi Ma Barfiti nOn`StOp Dar Raman Tot PrimA`N TOP Nu Va Iau iN Seama Si Imi Fac MaRe Reclama! ღ

Simpla[ happy ] in cel mai complex mod [d'oh]. Timida[blushing] cu un tupeu fantastic[b-)]. zapacita [on the phone dar totusi BUNA [o:-)]

o singura luna intr-o mie de stele/o singura noapte luminata de ele/o mie de ganduri intr-o singura minte/si o mie de sensuri in doua cuvinte:te iubesc

Din tot ceea ce-ti daruieste viata, pastreaza intotdeauna ceea ce iubesti cu adevarat si atunci vei sti ca inseamna fericirea

"poti PLANGE[crying].fara a IUBI[:X].dar nu poti IUBI[love struck].fara a PLANGE[crying]

A iubi inseamna a suferi,iar cum multi fug de suferinta putini stiu sa iubeasca!

incerc sa ascund calvaru numit depresie si zambesc fals doar ptr buna impresie

Apreciaza-te singur si apreciaza lucrurile bune din viata ta. Recunoaste cand simti bucurie si pace si ai sa vezi ca toate gandurile negative vor disparea!

Fiecare Poveste Are Un Sfarsit!Dar.In Viata Fiecare Sfarsit Are Un Nou Inceput!

Nu Snt O Papushik Mik Pe Baza De Arc.Dak Vreti Sa Faceti Ceva Pt Mne Faceti INFARCT

Ma vrei inapoi? Ma pis pedorinta ta! Ma iubesti! N-am nevoie de iubirea ta! Dute inapoi la Tarfa ta! Yo.Pur si simplu.Ma PIS pe fata ta

Tu n-o s-o atingi, are gusturi prea fine.Si cauta prostul care le intretine,Si lumea e WOW cand isi face intrarea.Si-aduce un oricui pe loc buna-starea

Barfeshte'ma,Urashte'ma.Fa ce vrei cu viata ta.Eu tot la fel raman.si la fel si tu.cu nimic mai castigata."

Poate ar fi mai bine sa vorbim deschis,poate ca nu ar trebui sa ne ferim exact cum faci tu, ai uitat hai sa vedem daca m`am schimbat,hai sa vedem cine pe cine a tradat? "

M-am saturat de cei ca tine,fara caracter,cum se dau toti smecheri intr-un cartier.Nu te ascult,te ignor,te fac sa pierzi,nu pot sa te critic,dar nu pot sa ma abtin.

Te atrag dar te si enerveaza felu` meu copilaros de a fi.Spui ca nu te interseaza,dar stii prea bine ca nu`i asa si ca. M3r3u v3i AvEa O sLaBiCiUnE pT MiNe

V-a veni odata o vreme in care o sa-ti fie dor de buzele mele
Vei privi in urma tot ce s-a-ntamplat ,dar stii bine cine pe cine tradat winking

Ai grija cu prietenii ca de dusmani te poti feri winking

Calca`ti pe orgoliu si raspunde`mi la intrebare: • Daca te-as calca si eu pe inima . ce zici,doare ?

Si daca el nu o sa-ti mai zica "Noapte buna!" . si daca nici pe strada nu o sa-ti mai zica "Buna!" . ai prietene care te suna sa-ti zica: "Fataa, esti de 1000 de ori mai buna" ;x"