| Mariaa a întrebat:

Vreau si eu statusuri gen:

Rasul ei copilaresc ti-a ramas in adancu' sufletului. e inocenta, dementa, dulce când vrea. şi ar fi putut fi. doar a ta!
Şi spui : "Gata! De dragul ei mă potolesc, că e prea mică şi o iubesc!’’
Şi n`am timp să mă gândesc a mia oară.Da.Rămâi doar visul unei nopți de vară
Şi câteodată mi-e teamă că aş uită motivul pentru care îmi mai pasă!
Poate într`o zi mă vei căuta Şi vei spune tuturor „lipseşte ea"!

Multumesc happy
dau funda celor mai frumoase love struck
si voturi celorlalte happy

Răspuns Câştigător
| justme_3711 a răspuns:

1.Inca am un zambet de copil care refuza sa creasca.mie egal cu 0 ce spune lumea asta proasta oh go on
2.Vei cauta privirea mea in oricare EA din viata ta
3.Si de fiecare data când încerc sa o las balta si sa uit de tot. Ma intorc.
4.E logic, iubita mea! ca daca e o javra printre noi s-ar putea sa fii chiar ea
5.Îti e dor de mine, Am dreptate? Pentru ca atunci când ai fost cu mine am trecut prin toate.
6.Suport orice durere, orice problema depasesc, dar cand vad ca plange ea innebunesc!
7. Uita`te la ea, ce firava pare...dar uita`te in sufletul ei cate are!
8.Priveste.o cum creste. Pe zi ce trece mai rau te inebuneste!
9.Pe ea chiar o iubesc, a stiut mereu sa-mi spuna cand gresesc.
10. Uita-te la ea si gandeste inca o data, Daca o lasi sa plece N-o sa se mai intoarca!
11.Regreti! ca te iubea dar tu spuneai:"sa faca el primul pas" si desi l-a facut de mai multe ori, te faceai ca nu vezistraight face
12.Si-am auzit ca ti-ai facut prieteni noi, se pare ca faci tot posibilul sa uiti de noi...
13.Esti diferita de toate si meriti sa te laud love struck` M`ai ajutat cand mi-a fost greu. de aceea meriti sa te aplaud
14.Cel mai frum lucru`. e femeia care incearca sa te tina aproape, fraiere`!
15.M.am schimbat, nu mai sunt fata care eram! Mai stii cât plângeam?! S.a dus dracu tot, acum râd si mi.se rupe de tot!
16. ti-am zis sa ai grija de persoana mea? Coaie! nu sunt jucaria ta
17.Eu sunt cine vrei tu, nu am nume, n-am adresa, nu trebuie sa-mi stii numarul.Eu nu sunt o oarecare, nu sunt Ea, nu sunt mai rea Sunt un semn de intrebare smug daca vrei, spune-mi asa
18.Iti fac cadou o matura ca sa zbori dracul din viata mea…
19.Pareti frumoase, aproape culte.atat de proaste si din ce in ce mai multe.
20.
Sa iau partea pozitiva "Ma bucur ca esti bine! ", sau partea negativa "M-am obisnuit fara tine! "?

2 răspunsuri:
| MititiCa a răspuns:

C-am facut acelasi compromis, Am zis ca timpul trece oricum. Se-nvarte ca un disc. Nu am cum sa te aduc inapoi, Te-ai apucat tu sa gandesti pentru amandoi?
Ce te face sa crezi ca vOoi fii acOlO cand ma vei cauta?! ce te face sa crezi ca vreau sa aud de tine?! uita tOot ce ne'a legat de azi nu mai existi pentru. mine!
Probabil că ai să plângi. Dar ştiu prea bine. Că plângi doar din orgoliu pentru tine.
Spui ca nu mai sunt la fel, ca m`am schimbat,dar de fapt n`ai ajuns sa ma cunosti cu'adevarat.
Dacă vrei sa pleci să stii că nu e vina mea. N`o să mă convingi, nu e vina mea.batting eyelashes."
Stiu ce ai vrut de fapt, si stiu ce simti exact,pentru ca si astazi eu raman motivul care te-a schimbat "
« Inca te uiti la poze, de mult facute. Si realizezi ca-s doar amintiri pierdute »
"---> ♥ Iti spui mereu ca n-ai nevoie de ea, E doar inca o zi proasta din viata ta. Cauti pierdut in campul plin de flori Si nu o gasesti printre atatea culori"
"---> ♥ Il facea sa rada in cel mai trist moment, L-a facut sa prinda viata cand privea absent Si astfel el i-a jurat ca nimeni nu-i va face rau Chipul ei era ca o icoana inramata in sufletul sau`!"
• Ai parfumul meu in bluza ta si stilul meu in mintea ta, vei cauta privirea mea in fiecare EA din viata ta •
• Nu mai e Ea! Fetitsa ce tacea! Astazi iti spun PA, ieri poate imi pasa •
Oare. Fără ea ai fi la fel? Da`. Oare. Fără ea te`ai simţi altfel? Căci dacă e departe nu te mai simţi întreg` Spui: `Pune-o într-o mie de fete că tot pe ea o aleg!
sper ca te-am ajutat:*

| NoSmile a răspuns:

Ce statusuri frumoasestraight face