| Sia_Patri_1997 a întrebat:

Vreau si eu statusuri pentru un baiat care imi este drag!

Funda love struck!

Răspuns Câştigător
| ILikeSummer a răspuns:

 Chiar daca ai puterea sa ascunzi ti-e dor de ea love struck
 Inima, de mult, iti apartine tie. Tu ai transformat drama noastra in comedie love struck
 Regrete, eu nu am regrete. Dar tot ce urăsc cel mai mult la tine, e faptul că te iubesc.
 Privesti cerul; simti ca te cheama uneori sa lasi in urma totul si pan’ la el sa zbori.
 Unii ma stiu, altii cred ca ma stiu, iar despre unii cred ca ar face orice numai sa nu ma stie. Sunt un spirit mare intr-o "sticla" mica..."
 With a note that said, "I'll love her till I die"
 Esti cel care totdeauna imi raspunde cand cer intariri, cel care nu se-ascunde cel care poate face soare atunci cand ploua cel care poate sa ma duca intr-o era noua. Esti bandajul care-l pun pe rana cand sangerez la pamant lipsit de orice vlaga. love struck
 Dau tot pentru ce ai, vino-n Iadu’ meu sa-l faci Rai.
 E amăgitoare ca o cadână, E tulburatoare ca o păgână, E impunatoare ca o stăpână, Domnişoară te rog pune frână.
 Sunt genul de fata care te vrea, dar n-are nevoie de tine. Nu-ti poti da seama... E ceva special la mine"
 . astazi ar fi fost soare daca mi-ai fi zambit:
 El poate e singurul ce poate/Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate
 Semneaza, Domnïshoara care te-a dat peste cap!
 Ea e pur si simplu ea/Atat de simpla naturala
 Ai un mod de a veni usor la mine Si cand iei, iei tot ce e mai bun din mine; x!
 "Am inteles ca tu ai curaj` Sa te bagi cu mine in anturaj"
 Fiekare lucru isi are vremea potrivita. Si fiecare varsta isi are nebunia ei de`o clipa! :X
 Nu vreau averi, vreau doar un baiat care sa ma sune sa`mi spuna: Ai grija de tine iubita, te pup, noapte buna!
 Cand altii se bucura ca ai renuntat, da din cap, zambeste, si treci pe linia de start :X!
 Componentele fundamentale ale fericirii sunt: să faci ceva, să iubeşti pe cineva şi să speri la ceva.
[sper sa iti placa ce am ales eu aici happy ]

1 răspuns:
| mihaelaa18 a răspuns:

Dar el ma face sa zâmbesc, e al meu si îl iubesc! :X

Esti singura fiinta pentru' care as da tot, esti singuru' baiat pentru' care as renunta la toate si la toti big hug

Am petrecut cu tine mii de clipe minunate.Te iubesc prin vorbe, gesturi si fapte puppy dog eyes.

Si da, pe el chiar îl iubesc. Lânga el ma simt iubita, protejata si împlinita. Acest baiat, mi-a furat inima. ♥

Eram copii, şi legam ceva ce poate, nu credeam că va ajunge departe! ♥.

De fiecare dată când îl privesc îmi scapă câte-un zâmbet. ♥!

Pentru mine au contat acele momente când fără să vrei m-ai făcut fericită. ♥!

Nu am averi.Il am doar pe el, care ma suna sa-mi spuna :"ai grija de tine iubita, te pup, noapte buna♥"!

Pentru că atunci când mă gândesc la el, zâmbesc fără să vreau! ♥

Într-un cadru atât de imperfect, tu eşti acel minunat element!

Independenta sunt de fel...dependenta doar de el :X

El e prietenu tău? NU.El e toată viaţa mea.

Tu mi-ai dat putere sa cresc! happy
Langa tine am invatat sa iubesc!

Un zâmbet de`al lui mă face cea mai fericită. Uit de încurcături măcar pentru o clipă.:X

Ești cea mai importantă persoană din viața mea... Ești cel mai bun lucru care mi se putea întâmpla.