| PustoaicacuochiiCaprui a întrebat:

Vreau si eu statusuri pentru o prietena care m`a tradat pentru un baiat.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Blondamea a răspuns:

Status pentru cel ce-l citeste, eu nu mai trebuie sa il citesc pentru ca il scriu si il traiesc in fiecare zi: tristetea e sora mea geamana, ma iubeste si nu ma lasa singur/singura niciodata…

Iarna noptile se maresc iar zilele se micsoreaza, in sufletul meu e de mult iarna, o iarna polara…

Mi-ai spus ca ma iubesti, acum imi arati ce putin…

Sufletul nu mai poate fi racorit, doar obrajii aprinsi scaldati in lacrimi…

acestea cred ca sunt cele mai potrivite happy fuunda?

| Laryssa_6453 a răspuns:

Asculta melodia~ Adda-prietenie fumata ~
http://www.youtube.com/watch?v=XlOTOsDl_YQ
ia din ea ce-ti place :D