| alyutzzu a întrebat:

Vreau si eu un program de editat poze compatibil cu Linux va rog eu unu in genul la photoscape...am mare nevoie de el sau daca nu spuneti-mi daca e online programulbig grin. funda:X scuzati categoriabig grin

5 răspunsuri:
| Roxana121 a răspuns:

De ce nu folosesti fotoscape? e foarte bun mie de ex imi place si nu as schimba pe nimic aceasta programa.

| BlackAngelOfFire a răspuns:

Altu care pune alta categorie :@ of of of... picnik.com the best! dar repede ca in aprilie se inchide big grin

| dinulia94 a răspuns:

Poti incerca : photo instrument happy

| raluca13100 a răspuns:

Picasa e suuuper tare

| jmikii a răspuns:

GIMP ...are tot ce vrei pentru editarea de imagini ..nu este foarte prietenos dar are detoate.