| Aly07 a întrebat:

Vreau si eu un site de pozitii pentru pozat la barbati. Multumesc!
Scuzati categoria

6 răspunsuri:
| MonkeyBoss a răspuns:

Cocalari.com

| Raul1510 a răspuns (pentru MonkeyBoss):

Am vrut sa-i recomand acelasi site rolling on the floor

| Aly07 explică (pentru Raul1510):

Da...sunt sigur ca ai vrut, doar de acolo te-ai inspirat si tu cand ai facut poza de la avatarwinking

| Aly07 explică (pentru MonkeyBoss):

De oriunde ar fi mai bine decat de pe Animal Planet.

| Raul1510 a răspuns (pentru Aly07):

Da, de acolo! happy de unde sti? ai vrea sa ai si tu poza ca a mea. bat la pariu ca esti un gras imputit si puturos care sta toata ziua la pc.

| Aly07 explică (pentru Raul1510):

Tu nu ai de unde sa stii asta,dar in schimb cu totii vedem ca esti un cocalar prietene. Fara suparare,dar tu te iei de mine fara nici o dovada, in schimb eu am una. Ma rog, sa o lasam asa.