| Andreea_2633 a întrebat:

>: Vreau status pentru hi5, pentru status si mai multelaughinglaughing
de iubire, viata >de***d<
dau fundoi:d
happy

Răspuns Câştigător
| Pissy a răspuns:

Http://sweety-things.weebly.com/statusuri-de-la-voix.html

Sper sa-ti fie de folos! :*

2 răspunsuri:
| Papusik_4304 a răspuns:

Eram Dulce Sh Inocenta In Trekut.Dar Vorbele Sh Faptele M`au Ranit Mult.Am Un Styl Recent, Rece Sh Indiferent.Va Veni Timpul Sa Vb Din Nou.Eu O Sa Rad, Iar Tie O Sa`Ti Para Rau.
NU Vr Sa Dau Nume.Nu Mai Zambii K MIe Nu`Mi ArdE De Glume.Dc Te`Ai schimbat? Dc Pt o Tarfa Tii Kapu` plecat? Degeaba Ma Strigi.Pt Mn Numai Existi.
Educata de destin. Simt mult. Arat putin.Eo nu ma`ntrec cu nimeni si nu port alta fata. Sunt succese care ma`njosesc. Si infrangeri care ma inaltza.love struck
Am tras in piept aer curat in timp ce altii au tras pe nas Si e normal sa fiu asa cand de la cei dragi auzeam in loc de sfaturi "treaba ta ce faci"
Prea frumoasa sa ma ignori, prea desteapta sa te joci cu mine, nu-ti ramane decat sa ma iubesti daca vrei sa ma ai langa tine""
Are o aura ce te-atrage, Stie ca o placi, de-aia nu te lasa-n pace. E atat de tacuta, Misterul iti provoaca o privire pierduta."""
Ea? Ea este fata care adora sa strânga raze de soare într-un borcan si în zilele ploioase sa le arunce prin jurul ei love struck."
Am ramas la fel de inocenta, diferenta e ca acum nu imi mai este frica de aparentze.nu-mi mai pasa de nimeni. Iubesc pe cine ma iubeste.winking"
Si realizez ca pot.Sa uit tot.Ca si cum n`ar fi existat deloc.Intorc privirea peste umar, intalnesc un altu` in drum. poate am pierdut ce aveam.pentru altceva mai bun!winking
Inka o seara incepe gratios.parfum in aer.nimeni nu sta jos.pahare pline.agitatie.si o Brunetta ce face senzatie
Sa faci diferenta intre alte fete si fata ta, sa stii ca toate te vor, dar niciuna nu te iubeste ca ea!
CeI care ma critica si Ma invidiaza phbbbbt Vor doar sa ma schimbe Pentru cA vad in mine ceea cE Ei nu vor Fii niciodata [!]~
Degeabah` te iubeshc` daca n`am thupeu in ochi` sa te privesc`! Ash vrea sa fiu mai tupeistha` dar cand sOnth` cu tine`, acest cuvant nu exista`! smug
Am vrut sa uit tot ce`a durut Sa intorc pagina si sa spun.``a trecut` Nu`mi pasa ce`a fost candva Sunt alta acum Si alta este viata mea. Te
Sa nu crezi ca nu.s in stare sa tin pasu cu tine. sa nu crezi ca indiferenta ta ma poate schimba. eu nu sunt rea. sunt doar ca tine!

Stiu,nu ti-e usor dar nu folosi cuvinte fara rost ca e un prost,ca pentru el ti-ai pune viata contra-cost, e doar un fost, nu e inger, n-are aripi e doar actorul principal in lumea ta cu patimi!"

| Andreea_2633 explică:

Multzumescc` :_"