| Whittyfluffy a întrebat:

Vreau urgent ajutor cryingNu stiu ce sa mai fac am avut o relatie de o luna inainte si acum am un pr nou care ma iubeste si il iubesc dar am o problema stau k el de 8 luni si fostul prieten m-a sunat sa vorbim si vrea sa stea k mine crying Si eu daca nu vb k el ma santajeaza la actualul sad Si o sa'l pierd ce pot face? Prietenul meu nu raspunde la tel sai zic crying Ce pot face cryingAm inima prea buna j se joaca toti k ea cryingNu'mi place trebuie asta deloc ori unul ori niciunul?

Răspuns Câştigător
| lo a răspuns:

Spune-i fostului sa te lase in pace.Iar actualului ce se intampla cat mai repede, e mai bine sa afle de la tine decat de la altii.Acum fa ce crezi ca e mai bine ca vad ca te cam mananca si cu fostul odata ce spui ori unul ori niciunul.Credeam ca decizia este luata deja(actualul)dar tu nu esti sigura.Lamureste-te pana nu o sa plangi si o sa regreti.Nu alerga dupa 2 iepuri ca nu prinzi niciunul.

2 răspunsuri:
| alina141619mm a răspuns:

Explica-i ca u ai ales pe alcnv daca sinte cv pentru tine sa te iteleaga

| Parinescu_Alexandru_1993 a răspuns:

Sunt multi baieti ca fostul tau prieten! Spune-i asta actualului ca dupa vei regreta!

PSbig grinragostea cu forta (sila) nu se poate!