| Acidulat_Suculete_1996 a întrebat:

Vreun sfat de la cineva despre cum as putea sa intarzii cat mai mult ejacularea? vreau raspuns serios, va multumesc!

11 răspunsuri:
| Nextone a răspuns:

Nu sunt baiat, dar cred ca cel mai eficient mod este sa te gandesti la altceva.Cand simti ca "vine" retrage-te pentru o clipa si gandeste-te la altceva...

| LeontinAndrei a răspuns:

Acidulat, vezi ca sunt pe internet niste carti care te invata cum sa faci chestia asta. Exista o carte care se numeste How to make love all night si este foarte interesanta si foarte utila. Eu am citit-o din curiozitate si am aflat si eu cateva chestii noi.

Be smart and have fun.winking

| OoBunnyoO a răspuns:

Nu prea ai cum, decat cu mai multa experienta.

| Danysan a răspuns:

Incearca sa te gandesti ca ti se va rupe Penisul daca ejaculezi prea repede -Trebuie sa ai o imaginatie foarte bogata laughing. Trebuie sa te ia frica laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok, asta detine si de psihic dar sa nu credem asa ceva, dupa primul numar cauta sa nu te dai batut si nu este exclus sa aplici alt preludiu pentru ca "drapelul sa fluture in vant" inceraca sa nu mai te exciti gandindu-te la secventele porno pe care le-ai vazut sau la cat de bine arata fata cu care esti, incearca sa-ti impui un ritm mai calm si de ce nu. intre numere poti sa bei un pahar de vin rosuwinking reduce excitabilitatea nervoasa. Trebuie sa incetezi cu masturbarea excesiva si sa faci sex de mai multe ori pe zi deoarece o perioada de abstinenta redusa asigurata prin ejaculari zilnice poate creste durata raportului sexual dar mare atentie la igiena si protectie

| MisFit20 a răspuns:

Marirea preludiului, autocontrol(depinde cata experienta ai), gandeste-te ca are 80 de ani.

| irrumator30 a răspuns:

Pauzele scurte si dese, cheia marilor succese. Cand te masturbezi, fa-o incet, si grabeste ritmul. Cand esti pe punctul de a ejacula, opreste-te 30 de secunde si mangai-l finut, de tot penisul, si apoi incepe iar de la 0. Tot asa, repeti de cate ori vrei.

| suntZeu a răspuns:

Incearca sa te gandesti la alte lucruri (stiu ca e o chestie foarte tampita tocmai cand faci sex si esti asa fericit) cand simti ca te apropi scoate-o si mai sarut-o mai mangaio si stai asa vreun minut apoi schimba pozitia si mentine ritmul, inca o solutie este sa apesi limba pe cerul guri, si sa strangi capul penisului intre 2 degete si sa faci exerciti cand urinezi, sa te opresti brusc si in timp vei putea opri ejacularea...

| SoloPC a răspuns:

Nu cred ca ai cum.

| Raul5765578 a răspuns:

Nu poti doar cand iti vine te opresti 1-2 minute si tot asa

| Alyexxxx a răspuns:

Poate doar daca iei pastile din astea cum iau aia de la filme porno