| anonim_4396 a întrebat:

Vroiam sa va intreb care e cea mai frumoasa vorba pe care v-a spus-o persoana iubita?

Azi am avut o discutie cu prietenul meu si a fost ceva de genu' :
" Inima ta imi apartine, nu? " urmat de un raspuns din partea lui de genul " Nu. De ce sa fie a ta? Am spus eu asta vreodata? Inima mea nu e a ta. " si o completare care m-a lasat cu gura cascata... " Tu esti inima mea love struck "

Memorabil. Cred ca a fost cea mai frumoasa fraza pe care am auzit-o pana acum.
Randul vostru acum big grin

Răspuns Câştigător
| nury a răspuns:

batting eyelashes il intrebasem odata ce vrea de la mine si a zis "sufletul ti-l vreau!". hmmm mi-a placut tare asta >:-) si ca e norocos ca ma arebatting eyelashessi ca pentru el sunt nepretuitabatting eyelashesbatting eyelashes si multe altelebatting eyelashes

8 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu suport citatele de pe net, facaturi de 2 lei, caci vorbele se duc in vant; deci prefer faptele!

Dar, da, mi s-a mai spus ceva de genul ca sunt speciala, mai rar fete ca mine, ca e norocos ca ma are, etchappy

| lays a răspuns:

M-a cerut de nevasta si a urlat in fata tuturor ca ma iubeste.si multe altele.blochez saitu' daca incep sa scriulaughing)nu mai terminbig grin

| Dan a răspuns:

"O inima mare vrea sa fie cu tine " sau " Vrei sa fi alaturi de mine pana moartea ne desparte ". Noroc!

| Just a kid a răspuns:

"cemi pasa mie de ce cred ai mei? tiam cerut eu sa ma lasi ca sa nu mai am probleme cu ei? eu pe tine te vreau orice ar zice ei"cand ai lui nul lasau sa fie cu minesad

| Just a kid a răspuns:

A si ca"poate nu ma crezi si nu stiu ce sa fac sa iti demonstrez dar te iubesc enorm si eti totul pentru mine.niciodata nas putea sa te uit si daca candva vei vrea sa ne impacam sa-mi zici si renunt la orice fata pentru tine pentru ca nu am km sa mai iubesc pe cineva la fel de mult km te iub p tine"(cand neam dep printre primele datisad...pkt ca a fost vrajeala:-

| Linna a răspuns:

Sa fiti fericitilove struck!

Ceva gen: As vrea sa mor.sa fiu ingerul tau, sa am grija de tine, de acolo din cer.sa nu patesti nimic rolling eyes. vrajeala. din pacatesad.:-

| Ela_8933 a răspuns:

"esti cel mai frumos lucru care mi se poate intampla"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"Esti o parte din mine."sau "Esti viata mea."