| anonim_4396 a întrebat:

Well,azi am facut sex neprotejat cu prietena mea, nu am ejaculat in ea, iar ei trebuie sa ii vina menstruatia zilele acestea acum cateva zile a luat o pilula de a 2 a zi, care sunt sansele ca ea sa ramana?

Răspuns Câştigător
| baiatuldinbrasov112 a răspuns:

< 0,001%

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ceea ce se poate spune despre voi si comportamentul vostru este aceea ca sunteti de-a dreptul niste retardati iresponsabili. Adica ea si-a administrat pastila de-a 2-a zi in urma cu cateva zile in scop preventiv? Se stie foarte sigur, cu cateva zile ( 5-7 zile) inainte de menstruatie femeia este in perioada in care teoretic probabilitatea de sarcina este mai mica de 3-5%. Va intreb de ce faceti sex, dar mai ales neprotejat, daca nu aveti cele mai elementare cunostinte despre protectie, preventie sau procreere. Te-as sfatui sa te informezi pentru a cumula si a avea cunostintele necesare inainte de a mai face din nou sex pentru a nu nenoroci o alta fata. Sunteti niste IRESPONSABILI, atat fata dar mai alers tu.

| sofisis a răspuns:

Cat de nesimtit poti sa fii?
Adica deja o data o pui sa ia pastila de a doua zi care este EXTREM de nociva pentru corp si la cateva zile dupa, te doare fix in fund si faci iar sex neprotejat. E mult mai importanta placerea ta si *** ta decat iubita ta, nu?
Ti-as spune ca sper sa ramana gravida, doar asa ca sa iti incurce tie viata, dar tot ea saraca s-ar chinuii.

| AliGab a răspuns:

Asa frate...indoapa-ti prietena cu pastile in loc sa folositi prezervativul: halal dragoste