| anonim_4396 a întrebat:

..am o problema am facut sex neprotejat cu prietena mea inainte cu o zi inaintea menstruatie dar nu am ejaculat in ea deloc, s-ar putea sa ramana insarcinata? precizez ca au trecut 3 zile si nu i-a venit menstruatia

11 răspunsuri:
| anka89 a răspuns:

Tocmai pentru ca ati facut sex inainte cu o zi ii intarzie.Dar daca nu ai ajacula in ea sigur nu e insarcina, din cate se zice inainte de ciclu cu cateva zile femeia se afla in perioada nefertile.Dar data viitoare va recomand o metoda de protectie sigura, pentru a va scapa de griji

| Anonim33311 a răspuns (pentru anka89):

Am vazut cv pe net numit segma care lubrifiaza penisul si contine spermatozoizi

| mona a răspuns:

Sa faca un test de sarcina dar nu cred ca a ramas insarcinata

| neutrino a răspuns:

Dar de ce sa nu ramana? Mai asteptati putin si va veti lamuri.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Nu cred ca poate ramane daca tu nu ai ejaculat.atunci cand o femeie ramane insarcinata menstruatia ii vine normal, nu inceteaza.Dar pentru linistea ta ai putea sa ii cumperi un test pentru sarcina

| emag a răspuns:

Precizez ca ar trebui sa-i cumperi un test de sarcina

| boylivgume a răspuns:

Daca zici ca nu ai ejaculat, inseamna ca doar este doar o dereglare, dar de ce sa nu faca un test, sa fie mai sigura! sa dea Domnul sa nu fie, nu?

| boylivgume a răspuns (pentru boylivgume):

Ca este doar o dereglare* (suze pentru greseala)

| Maya89 a răspuns:

Drailor trebuie sa stiti ca poti ramane insarcinata si de picatura de placere daca se rataceste vreun intrus. oricum aveti grija trebuie sa stii ca sunt sanse mari doar la a 14-17 zi de la prima zi de menstruatie.winking

| Anonim33311 a răspuns:

Sper sa nu fie dar testul dupa cate zile il poate face? plus ca a facut-o prima data si nu o fost ceva serios mai mult o joaca nu am tinut intru-na

| Anonim33311 a răspuns:

Poi ai trecut 3 4 zile de cand am facut si inca nu i-a venit ciclul si o doare putin sanii