| anonim_4396 a întrebat:

Well, pe la sfarsitul lunii iulie-inceputul lunii august am cunoscut un baiat cu 3 ani mai mare ca mine.La inceput am crezut ca e la fel de nesimtit ca toti ceilalti, dupa a aflat ca este chiar super-sweet si intelegator.Intr`o zi mi-a spus pe mess ca ma place, ca sunt draguta etc.Chiar daca si mie imi placea nu am avut curaj sa-i spun pentru ca mi`era frica sa nu gumeasca.(You know, baietii obisnuiesc sa faca asta ca sa rada de tine.) Asa ca i-am zis ca o sa-i treacalaughing well, dupa cateva zile mi-a marturisit acelasi lucru, si iar nu am avut curaj.Cu inceperea scolii nu l`am mai vazut pentru ca mergem la scoli diferite... Oricum, intr-o zi am trecut pe langa el cu o prietena intr-un supermarket s mi-a zambit de era sa cadlaughing Acum m`am gandit sa-i spun cv pe mess s sai marturisesc tot dar nu am curaajlaughing

Ce`mi propuneti? Sau aveti vreo idee cum sa marturisesc mai pe ocolite?laughing)

Fundabig grin wtf o fii si aia

Răspuns Câştigător
| Ea12345 a răspuns:

,,hey...tu mi-ai zis ca ma placi mai demult, iar eu ti-am zis ca o sa ti treaca? daca da, atunci trebuie sa mi spui si tu daca imi va trece si mie sau nu!"laughing

1 răspuns:
| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Daca PONEI nu eee nimic nu e!