| Capsuinkaadulcicaa a întrebat:

Www.mariateodora.ro Este povestea unui ingeras care are mare mare mare mare nevoie de ajutorul nostru Ea sufera de leucemie. Vas ruga ENORM sa intrati pe sait si sai cititti povestea.Va implor ajutati acest ingerasi sa ramana alaturi de parintii ei, pe care ii iubeste ENORM! Are numai 2 anisori...merita sa-si contiunie viata! Inimioara ei e mica, dar sunt sgrua ca ne poarte pe toti in sufletul ei! Parintii mei au donat acea suma de bani care ar putea sa mai imbunatateasca situatia finaciara a parintilor ei! Va implor de miliarde de ori sa va deschideti macaro secunda poarta sufletului pentru a lasa binele sa patrunda, si sa i oferiti de Mos Nicolae cel mai minunat cadou pe care l-ar putea primi, adica, INCA O SPERANTA!

2 răspunsuri:
| Takocska a răspuns:

happy esti de treaba ca il ajuti happy tine-o tot asahappy am donat si eu ca chiar merita fiecare micut inca o sansahappy

| Kazimir a răspuns:

Îngeraș zici? Parcă îngerii sunt nemuritori. Nice try Sauron.