| BubleBluexD a întrebat:

Youtubul este un site tampit angry Deci incerc sa asc o melodie oh go on iar atunci cand se blocheaza videoclipul se blocheaza si melodia straight face Si nu e de la mine din pc fiindca p alte situri merg ascultate melodiile prea bine rolling eyes Pur si simplu face ceva gen erro-erro-erro-r straight face deci -_-" E penibil
Ce se intampla straight face fundita cel care ma ajuta rolling eyes [Scuzati categoria dar este cea mai vizualizata oh go on rolling eyes ]

2 răspunsuri:
| Keyko a răspuns:

Incearca sa it schibi browserul de internet.si eu avem erori cu Internet explorer dar dupa mi-am instalat google crome si nu am avut problme.incearca o varianta mai noua a browserului de internet.altceva nu cred ca ai ce face

| BubleBluexD explică (pentru Keyko):

Am Opera rolling eyes ...Deci nu cred ca`i vreo problema. cu browserul rolling eyes :-s