| Radu_5166 a întrebat:

Ziceti-mi si mie:am auzit d la un prieten de nr asta:072666666666666! Am sunat pe la 23:30 si a raspuns unu:-? si a inceput sa injure in engleza:))Acum intrebarea mea este:ce e cu acest nr? voi ati incercat sa sunati? daca nu incercati;)scuze de categorie! cel mai bun raspuns primeste fundita!:X:)
http://rstcenter.com/forum/28377-072666666666666.rst
uitati-va si aici:)

Răspuns Câştigător
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Radu, pai merge numarul ca e alocat. si numarul tau merge daca mai adaugi cateva cifre dupa el. Spre exemplu daca tu ai numarul 0723456123 si mai adaugi 12345 dupa, vei vedea ca tot la tine suna. Incearca si ai sa vezi. Deci, numarul lui este de fapt 0726.666.666.

13 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Întrebarea în sine, de fapt, este o glumă prostă, de puștan fără minte!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Ms de funda... si apropo, stai linistit ca nu e niciun drac la nr ala.Intr-adevar numarul e cam ciudat dar eu am auzit ca daca te duci la Vodafone(si cred ca si la cosmote si Orange) si ceri acolo un anumit nr de telefon pe abonament ti-l da. cunosc 2 persoane care sunt pe abonament la Vodafone si au acelasi numar de tel doar ca difera ultima cifra pentru ca asa au cerut ei sa fie. Poate asa a facut si cel cu numarul ala. s-a dus si a cerut intentionat nr ala ca sa faca misto.tongue Sper ca te-am ajutat. O seara placuta in continuare!

| EuCuTine a răspuns:

Eu am sa incerc sambata asta cu niste prieteni sa vad ce iese laughing

| Dennys1521 a răspuns:

Merge numarul dar nu raspunde nimeni

| Dennys1521 a răspuns:

Ce ciudatlaughing

| Dennys1521 a răspuns:

Ai dreptate cora.
asta vruiam si eu sa zic

| Radu_5166 explică:

Poi si cum poate sa fie un nr asa d lung?

| PinguinuL a răspuns:

Ce fumezi?

| Pufoshenialuwpisicilechele a răspuns:

Bunaaa
:O Wow am sunat si mi-a raspuns o fatalaughing
Ma intreba de ce am lenjeria roz:O
De ce port blugi albastri
Si tricou gri:O
Chiar asa sunt imbracata:O
Poate nu credeti dar chiar mi-a raspuns o fata:-J
Foarte ciudatlaughing
Am sunat a doua oara si nu`mai raspunde nimenihee hee

| Pufoshenialuwpisicilechele a răspuns:

Am sunat iar si a raspuns un baiat am inceput sa-l injur si cica"Ai grija ca dumnezeu e deasupra ta"
Am inceput sa rad si am inchis

| RedGhost a răspuns:

We, ce ai baut sau fumat? straight face
cica ca raspuns DRACU laughinglaughinglaughing
cata prostie...

| Bogdanescu a răspuns:

Mie imi da ocupat

| AnnaMaria_Letyzia_1987 a răspuns:

Pai chiar azi am sunat si mi-a raspuns un barbat si a spus INCHIDE TELEFONUL CA ITI TAI GATUL! o.O