| Nimeniii11 a întrebat:

Buna happy
Am auzit si eu de nr 072666666666666 cica e a lu` dracu. Dar eu nu cred asa ceva. Voi ce parere aveti? ati sunat?
Ma bate gandu sa sun si eu. Imi ia ceva cost? thinking
Funda happy

8 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Am auzit ca acolo se fac rezervarile pentru iadhappyTe intereseaza?

| Dominicc a răspuns:

Ba esti nebuuun?:O Are dracu Vodafone? o avea si internet de la ei?

Ce coincidenta. si nr meu de telefon incepe cu 07666...

| Morphine21 a răspuns:

Am sunat cu numar ascuns si imi da ocupat.
Presupun ca respinge automat apelurile cu numar necunoscut.
Am sunat si cu numar. Mi-a inchis, dar mai tarziu m-a sunat si se auzeau niste voci ciudate. Am inchis iar apoi nu am mai incercat dar nici nu am fost deranjata.
Dupa parerea mea cred ca cineva a ales special numarul asta. Stii ca acum iti poti alege ce numar vrei.hee hee

| Morphine21 a răspuns:

@spaikizz, specifica: "Andreea cred ca doar bate campii." Subliniez "cred".
N-ai de unde sa stii tu. Incearca si ai sa vezi.winking

| spaikizz a răspuns:

Oh! Nu este nimic adevarat. E o prostie inventata de copii care nu au somn. Andreea doar bate campii. Draga /dragul meu nu exista astfel de prostii.

Am mai auzit si eu de ceva asemanator cu Putul iadului. Nimic real. Uite aici informatii : http://lucruriscrise.blogspot.com/2011/07/gaura-catre-iad.html

| shadybaby a răspuns:

Nu are rost sa crezi orice, e un mit inventat de copii, ca si ambulanta neagra, care fura organe ( daca ai auzit de asta) si minunatii de genul. E o prostie.

| Battery a răspuns:

Vrei sa il suni pe dracu si sa suni pe gratis? laughing))) Trecand peste ce am zis, nu, nu cred.

| Johnny's_Joe_1994 a răspuns:

Vezi ca suna...