| xNoNameHei a întrebat:

Cum sa imi fac si eu o relatie de lunga durata? Cea mai lunga relatie a mea a fost de o luna. Si nu vreau raspunsuri gen :,, Asteapta persoana potrivita ".

Răspuns Câştigător
| greenmile00 a răspuns:

Chestiile de genul vin de la sine. In primul rand, trebuie sa inveti sa ai incredere in partenera/rul tau, dar cel mai mult, sa ai incredere in tine! si vei observa ca sansele unei relatii de mai lunga durata se vor mari.
Nu exista un tipar anume... fiecare persoana se manifesta in propriul sa mod intr-o relatie. In timp, vei invata din greselile din trecut.

Succes,
http//fete-singure.miradct.com/sfaturi

6 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Să te maturizezi. Și să nu te mai bagi cu băieți răi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Uite niste sfaturi bune,
http://www.eva.ro/......27606.html
Te pup!

| NnDWtf a răspuns:

Simplu, daca esti baiat, nu te enerva si nu te supara pe fata pana nu o sa fii sigur ca te iubeste. Dupa aia se tine ea dupa tine.
Daca esti fata, nu incerca sa-l "testezi" cum fac cele mai multe fetite cretine de 14-15 ani.

| XxspeedxX a răspuns:

Du-te la un baiat si spune-i ca-l iubesti si invita-l in dormkitor. Funda!

| mexicannu a răspuns:

Daca toate relatiile tale au inceput prin "cluburi", discoteci sau ceva de genu, sa nu te miri de ce nu au rezistat.

| Fcrb_Andrew_1994 a răspuns:

Frate cele care nu te astepti big grinlaughing))