| nicolla2010 a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste statusuri de dragoste ceva de genu:" Cei care critica nu fac decit sa ne faca mai fericiti prin invidia lor." adica nu ceva adresat persoanei iubite dar ceva adresat tuturor din partea ambilor.

Răspuns Câştigător
| ellastupidlove a răspuns:

Desi am trecut prin multe suntem totusi Impreuna `! Caci nu poti sa cazi cand tii pe cineva de mana

Mda e golan [Foarte bine]dar gOlanul asta ma iubEste doar pe mine

Si o sa fie bine` chiar daca mai avem probleme`. iti`spun stai linistit`. ca multe vin si trec chiar`daca raman`semne`orice`semn se vindeca`dupa o vreme`.

Chiar daca iti gresesc, chiar daca sunt momente cand iti lipsesc.Sa nu uiti, sunt langa tine si te iubesc love struck

Lumea vorbeste prostii ca sa te schimbe si te minte.numai tu poti vedea si dincolo de cuvinte

n toate povestile de dragoste exista intotdeauna ceva care ne apropie de eternitate si de esenta vietii, pentru ca povestile de dragoste contin toate tainele lumii.[:X]

Mereu impreuna, peste toate am trecut. Poate azi e greu, poate maine e mai bine. Dar orice s-ar intampla voi ramane langa el!

Ne iubim, Sti? Si asta`conteaza! Hai pa! nu te baga, nu te intereseaza!

Puteti sa ne barfiti pe noi, da' stiti? E povestea noastra in care doar noi suntem eroi

Sa-u IntamPlAt DeStUlE Si nu ReGrEt nimic, Eu il iubesc EnOrm Pe asta Mic

5 răspunsuri:
| Pedala a răspuns:

Un status bun e intotdeauna despre dusmani big grin

| ellastupidlove a răspuns:

Sau

Sa ne desparti nu poti, cum nu desparti pe Ali Baba de hoti

| BoObLe a răspuns:

Viata bate filmul!batting eyelashes

| Alessandra_6898 a răspuns:

Imi iubesc prietenii, dar dusmani ii ador, pentru ca invidia lor ma face sa fiu mereu c'o trapa deasupra lor.

Cei care ma critica si ma invidiaza vor doar sa ma schimbe pentru ca vad in mine ceea ce ei nu vor fii niciodata:p.

funda?

| BabyBlue_9975 a răspuns:

Cine vrea sa ma cunoasca are dreptul sa citeasca si sa scrie o scrisoare la adresa urmatoare ::comuna dorului, judetul amorului, strada intalnirii, numarul iubirihappywinking