| Alexinnio a întrebat:

Zilele trecute am cunoscut o fata,o fata obisnuita,nici prea frumoasa dar nici urata,intr-un cuvant draguta,slabuta cu forme frumos conturate. Dupa ce am vorbit si mi-am dat seama ca nu este proasta si mai ales ca avem multe lucruri in comun am inceput sa creez o conexiune cu ea.
Din ziua aia nu exista minut in care sa nu ma gandesc la cum o ating pe pielea ei moale,cum ii simt mirsoul ei feminin cand o tin in brate,la parul ei,la tot,nu stiu de ce simt asta, si vreau sa nu mai simt asta doarece imi da o stare de meditatie foarte intensa si ma epuizeaza de energie.

6 răspunsuri:
| Awesom a răspuns:

Te îndrăgostești încet încet.Incearca sa nu te grabesti.

| Emilian65 a răspuns:

Daca iti creaza o stare de meditatie proasta, inceteaza sa te mai intalnesti cu ea si cauta alta fata care iti creeaza o stare de meditatie buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 17 ani ai tai e ceva normal sa te indragostesti repede si aiurea. ai grija ca si astea "dragute" pot fi alea naibi, nu sari cu capul inainte aiurea. ia-o incet

| WolfGhost a răspuns:

Iiiiii

| WolfGhost a răspuns:

< 3

| Lilulilu123 a răspuns:

Te indragostesti de ea!