| ZeDe a întrebat:

Cum imi creez o noua conexiune (doar cu user-ul si parola fara nici un ip) pe windows xp? am incercat zilele trecute sa imi pun din nou windows xp si cand terminam tot de facut imi aparea casuta cu connect apasam butonul totul bine pana la wan miniport ppope si imi zicea ca acea conexiune nu este deocamdata disponibila.Va rog sa imi spuneti in amununt ce sa fac va rog dau fundoi si vot folositor plus un multumesc.

1 răspuns:
| myty a răspuns:

Ai intrat mai intai pe ip de la router sau ce ai sa il activezi de akol?